Grandi Navi Veloci

Trajektová společnosti Grandi Navi Veloci byla založena roku 1992 jako součást koncernu Grimaldi Group. V roce 2009 se osamostatnila a nyní se svými trajekty provozuje lodní spojení mezi Itálií, Sardinií, Francií, Albánií, Sicílií, Marokem a Tuniskem.

Trasy trajektové společnosti Grandi Navi Veloci

Sete Z Do Nador
Sete Z Do Tanger
Bari Z Do Durrës
Janov Z Do Tanger
Janov Z Do Olbia
Janov Z Do Palermo
Neapol Z Do Palermo
Neapol Z Do Termini Imerese
Civitavecchia Z Do Palermo
Civitavecchia Z Do Termini Imerese
Janov Z Do Barcelona
Janov Z Do Tunis
Civitavecchia Z Do Tunis
Palermo Z Do Tunis
Barcelona Z Do Nador
Barcelona Z Do Tanger

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Na palubě lodí najdete restaurace, kavárny, obchody, dětské koutky, bazén, bary s živou hudbou, kasino, herní místnost na video hry, kino a taneční klub. Po celou dobu plavby vám bude k dispozici odborně školený personál, který se postará o hladký průběh plavby. Dostupnost vybavení a služeb závisí na zvolené trase a typu trajektu.

Ubytování v kajutách

Při delších trasách je možné se ubytovat v kajutách. Na výběr je od nejlevnějších sdílených kajut za příznivé ceny až po luxusní apartmány. K dispozici jsou také kabiny pro osoby s omezenou pohyblivostí a pro cestující se zvířaty.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.