Helgoline

Společnost Helgoline patří do skupiny Förde Reederei Seetouristik a její historie je dlouhá více než 150 let. Se svými trajekty spojuje Hamburk, přístavní město Cuxhaven a malý ostrůvek Helgoland. Kromě pravidelných linek nabízí také speciální tematické zábavní plavby a prohlídky Helgolandu.

Trasy trajektové společnosti Helgoline

Hamburk Z Do Helgoland
Hamburk Z Do Cuxhaven
Cuxhaven Z Do Helgoland

Nákup lístku na trajekt

Lístek na trajekt je možné koupit přímo v přístavu, daleko jistějším způsobem je však nákup trajektového lístku předem online. S jakým předstihem trajekt rezervovat? Velmi záleží na lince. U spojů s častou frekvencí odplutí několikrát denně obvykle stačí jeden až dva týdny předem. U delších linek s frekvencí jednou denně nebo jen několikrát týdně, či při potřebě kajut při nočních plavbách a během letních prázdninových měsíců, je ideální doba pro rezervaci až několik měsíců předem.

TipNalodění a plavba na trajektu

Trajektové lodě mohou přepravovat nejen pěší cestující, ale také auta, obytné vozy a klidně i celé zájezdové autobusy. Jak probíhá nalodění v jednotlivých případech? Přečtěte si všechny informace v článku Plánujete se při dovolené přepravovat trajektem? Přečtěte si, jak se připravit a co od plavby čekat.

Služby během plavby

Během plavby je možné zakoupit si studené a teplé občerstvení. Při plavbě si užijete výhledy z terasy nebo VIP balkónu. Každé sedadlo má USB port pro nabíjení elektroniky. Po celou dobu plavby je vám k dispozici školený personál.

Ubytování v kajutách

Na trajektech bohužel nejsou žádné kajuty.

Související diskuze

Přidat příspěvek Přidat novou diskuzi

Prozatím nikdo nezaložil diskuzi na toto téma. Buďte první.