Hotel Ondrášův dvůr

42% Dobré na základě 5 recenzí
Hotel Ondrášův dvůr

Hotel Hotel Ondrášův dvůr se nalézá v lokalitě Bílá v České republice.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 42 % na základě 5 recenzí. A doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu.


Kdo prodává zájezdy do Hotel Ondrášův dvůr? Prohlédněte si nabídky

Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel Hotel Ondrášův dvůr k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Hotel Ondrášův dvůr

Přidat recenzi

Hotel Ondrášův dvůr 3. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Bílá z 4 hotelů.

36% Poměr spokojenost / cena
44% Pokoj (vybavení, velikost, umístění)
36% Úklid (pokoje, společné prostory)
38% Služby ubytování (komunikace, řešení stížností...)
74% Lokalita ubytování
64% Vybavení ubytování (posilovna, SPA atd.)

Recenze

Nejpřínosnější hodnocení

Klient nedoporučuje

Pozor!!!

Pozor!!!

20%Podprůměrné

Restaurace a jídlo uspokojivé. Po návštěvě thermal parku jsme byli zděšeni. A to z obsluhy postarší paní na baru, která místo toho aby se zajímala o hosty, koketovala s pány na baru. Čekací doba na drink který jsme si objednali 45 minut. Voda v kádí studená. Bez obsluhy v 1. patře Vyhozené peníze a zkažený celý víkend. Už nikdy víc. Velmi neprofesionální přístup.

Termín dovolené s partnerem: listopad 2019

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (0)
Klient nedoporučuje

Opakovaně špatná zkušenost

Opakovaně špatná zkušenost

30%Podprůměrné

Bohužel se nepřidám k pozitivním recenzím. Hotel jsme s partnerkou navštívili opakovaně, takže nejde o urychlenou zkratovou reakci. Loni jsme byli v hotelu ve čtyřech lidech na tři noci. Ubytovaní jsme byli v chatce LUX, vše dokonalé, vypadávaly nám oči z důlku z té nádhery. Zklamání přišlo po deváté hodině večer, kdy nás paní provozní osobně požádala o přestěhování na jinou chatku, protože potřebovala dát větší skupinu hostů k sobě. Přesto, že už jsme byli zabydlení a po celodenním lyžování připraveni k odpočinku, vyšli jsme vstříc s tím, že to provedeme ráno. Nebylo to nic katastrofálního, ale na náladě nám to nepřidalo … kdo z nás rád balí a stěhuje se, když nemusí? Ale stalo se a vyhověli jsme ... paní provozní opakovaně moc děkovala s tím, že určitě bude vstřícná k naším dalším přáním, třeba i v budoucnu. Tuto zkušenost jsme si nechali pro sebe. Do letoška, kdy jsem se rozhodl využít služeb tohoto hotelu opakovaně. To, že jsme přes výše uvedené na hotel nezanevřeli, dokládají námi předávané reference našim známým, jen letos s námi byly dva páry na naše doporučení.

Ovšem nečekaně problémy začaly letos v lednu při telefonické objednávce....chtěli jsme opět čtyři poukazy, ale nepodařilo se najít volný březnový termín s chatkou LUX. Připomněl jsem se s loňskou zkušeností, i se slibem paní provozní a nakonec se našel jeden termín pro dva s odpovídajícím ubytováním v podobě hotelového apartmánu. Tak jsme se rozhodli nechat děti doma, a s ujištěním, že si objednávám pro sebe a partnerku apartmán, jsme se s personálem přes telefon dohodli. Na přímý dotaz, zda bude problém v rámci voucheru využít v případě nepřízně počasí wellnes místo thermal parku, jsem byl ujištěn, že určitě ne. Jedinou podmínkou měla být naše přítomnost k ubytování dříve než v 14:00. Jaké bylo naše překvapení - spíše šok - když v den nástupu (přijeli jsme po desáté dopoledne) o nás recepční nevěděl nic, kromě toho, že máme pokoj na hotelu pro dvě osoby a ubytování určitě neproběhne před 14:00. Tušil jsem problém, přesto jsme odjeli s partnerkou lyžovat. Vrátili jsme se 14:30 a dostali jsme pokoj č.32.

POKOJ Č. 32 JE PODKROVNÍ MÍSTNOST O VELIKOSTI MAX. 12 m2. DE FACTO SE DO NĚJ VEŠLA JEDNA MANŽELSKÁ POSTEL, JEDNA ŠATNÍ SKŘÍŇ, JEDEN MINIPSACÍ STŮL A JEDNA ŽIDLE. POKUD DO VOLNÉHO PROSTORU POLOŽÍTE KUFR, UŽ SE TAM DVA LIDÉ NEMINOU. TELEVIZOR JE UMÍSTĚN V NOHÁCH POSTELE NA BOČNÍ STĚNĚ, TAKŽE S ABSOLUTNĚ NEMOŽNOU PRAVDĚPODOBNOSTÍ JI SLEDOVAT. COŽ NEVADÍ, PROTOŽE TELEVIZNÍ PROGRAMY DÍKY SIGNÁLU NEHRAJÍ A TAK FUNGUJÍ JEN RÁDIA.

Výše uvedený popis opravdu není fikce. Voucher pro dva dospělé lidi na dvě noci za více než 4500 Kč ve ČTYŘHVĚZDIČKOVÉM hotelu opravdu může znamenat, že budete bydlet v podkrovním vejminku s jednou židlí a oblékat se budete v koupelně, protože v pokoji se neotočíte. Ano ... a to i v případě, že jste host, který tam není poprvé, a vyjde personálu vstříc, což by rozhodně neudělal každý. Drobnosti v podobě studené vody ve sprše od 21:00 (třetí patro), zamítnutí vstupu do wellness, i když to bylo slíbeno (a inzerovaná finská sauna v thermal parku nefunguje, protože prochází rekonstukcí ! ), chybějícímu jídlu na večeři už od 18:45 hod (MÁ BÝT PODÁVÁNA DO 20:00 hod) a další drobnosti jsme už přehlédli, protože ten hlavní šok přišel v okamžiku, když jsme zjistili, že námi žádané chatky LUX jsou k dispozici, a jsou poskytovány dvojicím, a to i přesto, že my ji požadovali efektivně pro čtyři lidi.

Domnívám se, že nejsem konfliktní člověk....opakuji, že loni jsme vyšli vstříc my personálu, aniž jsme věc chtěli jakkoli kompenzovat. Ale to neznamená, že si bez dalšího nechám na sobě dříví štípat. Opravdu ubytovat dva hosty v místnosti, kde by se nelíbilo ani jednomu unavenému obchodnímu cestujícímu, už bylo nad rámec. A pokud k tomu přidáte výše uvedené drobnosti s výrazně podprůměrnou kuchyní, studenou vodou a podobně, jedná se dle mého o jednoznačně předraženou nabídku hotelu, který si rozhodně čtyři hvězdy nezaslouží, a to ani když se další členové personálu opravdu velmi snaží. Paní pokojské jsou úžasné, barman v music baru je odborník, který vás přesvědčí ochutnat věci, o kterých ani nevíte, že existují, číšníci jsou usměvaví a rychlí. Ale ne, za ty peníze a s ulhaným recepčním to opravdu nestačí. ROZHODNĚ POBYT NEMŮŽEME DOPORUČIT.

Termín dovolené s partnerem: březen 2017

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (0)

Fotogalerie hotelu Hotel Ondrášův dvůr

Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr
Hotel Ondrášův dvůr

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Bílá poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Ondrášův dvůr nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníHotel Ondrášův dvůrChalupa TrojanoviceHotel OdraEndemit Boutique Hotel and SpaRekreační dům TMN103Rekreační dům TMN104Rekreační dům Lhotka
 
Hotel Ondrášův dvůr - Česká republika, Bílá
Chalupa Trojanovice - Česká republika, PustevnyHotel Odra - Česká republika, OstraviceEndemit Boutique Hotel and Spa - Česká republika, Horní BečvaRekreační dům TMN103 - Česká republika, BíláRekreační dům TMN104 - Česká republika, BíláRekreační dům Lhotka - Česká republika, Ostravice
LokalitalokalitaBílálokalitaPustevnylokalitaOstravicelokalitaHorní BečvalokalitaBílálokalitaBílálokalitaOstravice
Hodnocení
42%Dobré
5 recenzí
60%Velmi dobré
2 recenze
66%Velmi dobré
12 recenzí
----
Cena od-2 300 Kč----19 150 Kč
Počet nabídek-2----1
Průměrná cena-3 548 Kč----19 150 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Hotel Ondrášův dvůr

Kde se Hotel Ondrášův dvůr nachází?

Hotel se nachází v České republice v lokalitě Bílá.

Jak hodnotí hotel Hotel Ondrášův dvůr klienti?

Hodnocení hotelů je 42 % na základě 5 recenzí - přečíst recenze.

Pro koho je hotel vhodný?

Klienti doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu - zobrazit doporučení.