Hotel Kur Bezruč

Hotel Kur Bezruč

Doporučené termíny

26. 10. (Po) - 29. 10. 2026 (Čt)
Vlastní4 dny
PolopenzeLast minute

Hotel Hotel Kur Bezruč se nalézá v lokalitě Jeseníky v České republice. V nabídce je 48 zájezdů, nejlevnější je za 5 820 Kč a nejdražší vyjde na 19 370 Kč.


Kdo prodává zájezdy do Hotel Kur Bezruč? Prohlédněte si nabídky


Aktuální nabídky zájezdů

25. 10. (Ne) - 26. 10. 2026 (Po)
Kur Bezruč Polopenze 2 dny
Vlastní Last minute
25. 10. (Ne) - 28. 10. 2026 (St)
Kur Bezruč Polopenze 4 dny
Vlastní Last minute
25. 10. (Ne) - 31. 10. 2026 (So)
Kur Bezruč Polopenze 7 dní
Vlastní senior 55+ Last minute
25. 10. (Ne) - 31. 10. 2026 (So)
Kur Bezruč Polopenze 7 dní
Vlastní Last minute
25. 10. (Ne) - 28. 10. 2026 (St)
Kur Bezruč Polopenze 4 dny
Vlastní Last minute
25. 10. (Ne) - 29. 10. 2026 (Čt)
Kur Bezruč Polopenze 5 dní
Vlastní Last minute
25. 10. (Ne) - 27. 10. 2026 (Út)
Kur Bezruč Polopenze 3 dny
Vlastní Last minute
26. 10. (Po) - 29. 10. 2026 (Čt)
Kur Bezruč Polopenze 4 dny
Vlastní Last minute
26. 10. (Po) - 28. 10. 2026 (St)
Kur Bezruč Polopenze 3 dny
Vlastní Last minute
26. 10. (Po) - 30. 10. 2026 (Pá)
Kur Bezruč Polopenze 5 dní
Vlastní Last minute

Recenze hotelu Hotel Kur Bezruč

Přidat recenzi

Omlouváme se, ale pro Hotel Kur Bezruč v tuto chvíli nejsou k dispozici žádné recenze. Buďte první - vložte recenzi.


Fotogalerie hotelu Hotel Kur Bezruč

Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč
Hotel Kur Bezruč

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Jeseníky poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Kur Bezruč nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníHotel Kur BezručLázeňská vila VlastaHotel BohémaCyklohotel Starý MlýnHotel Andělská HoraHotel AndělStarý Mlýn
 
Hotel Kur Bezruč - Česká republika, Jeseníky
Lázeňská vila Vlasta - Česká republika, JeseníkyHotel Bohéma - Česká republika, JeseníkyCyklohotel Starý Mlýn - Česká republika, JeseníkyHotel Andělská Hora - Česká republika, JeseníkyHotel Anděl - Česká republika, JeseníkyStarý Mlýn - Česká republika, Jeseníky
LokalitalokalitaJeseníkylokalitaJeseníkylokalitaJeseníkylokalitaJeseníkylokalitaJeseníkylokalitaJeseníkylokalitaJeseníky
Cena od5 820 Kč------
Počet nabídek48------
Průměrná cena11 143 Kč------
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Hotel Kur Bezruč

Kde se Hotel Kur Bezruč nachází?

Hotel se nachází v České republice v lokalitě Jeseníky.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 48 zájezdů. Ceny začínají na 5 820 Kč, nejdražší zájezd stojí 19 370 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Hotel Kur Bezruč od Invia.cz.