Hotel Srní a Depandance Šumava

65% Velmi dobré na základě 3 recenze
Hotel Srní a Depandance Šumava

Doporučené termíny

3. 7. (St) - 6. 7. 2024 (So)
Vlastní4 dny (3 noci)
Polopenze

Hotel Hotel Srní a Depandance Šumava se nalézá v lokalitě Srní v České republice. V nabídce je 11 557 zájezdů, nejlevnější je za 2 960 Kč a nejdražší vyjde na 71 480 Kč.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 65 % na základě 3 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro lokalitu. A doporučují toto ubytování pro pracovní cesty.


Kdo prodává zájezdy do Hotel Srní a Depandance Šumava? Prohlédněte si nabídky


Aktuální nabídky zájezdů

3. 7. (St) - 6. 7. 2024 (So)
SRNÍ - Srní Polopenze 4 dny (3 noci)
Vlastní
3. 7. (St) - 7. 7. 2024 (Ne)
SRNÍ - Srní Polopenze 5 dní (4 noci)
Vlastní
3. 7. (St) - 8. 7. 2024 (Po)
SRNÍ - Srní Polopenze 6 dní (5 nocí)
Vlastní
3. 7. (St) - 9. 7. 2024 (Út)
SRNÍ - Srní Polopenze 7 dní (6 nocí)
Vlastní
3. 7. (St) - 10. 7. 2024 (St)
SRNÍ - Srní Polopenze 8 dní (7 nocí)
Vlastní
3. 7. (St) - 11. 7. 2024 (Čt)
SRNÍ - Srní Polopenze 9 dní (8 nocí)
Vlastní
4. 7. (Čt) - 7. 7. 2024 (Ne)
SRNÍ - Srní Polopenze 4 dny (3 noci)
Vlastní
4. 7. (Čt) - 8. 7. 2024 (Po)
SRNÍ - Srní Polopenze 5 dní (4 noci)
Vlastní
4. 7. (Čt) - 9. 7. 2024 (Út)
SRNÍ - Srní Polopenze 6 dní (5 nocí)
Vlastní
4. 7. (Čt) - 10. 7. 2024 (St)
SRNÍ - Srní Polopenze 7 dní (6 nocí)
Vlastní

Recenze hotelu Hotel Srní a Depandance Šumava

Přidat recenzi

Hotel Srní a Depandance Šumava 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Srní z 1 hotelů.

Recenze

Nejpřínosnější hodnocení

Klient nedoporučuje

Všeobecné zhoršení

Všeobecné zhoršení

50%Dobré

Dobrý den,jme tu,teď již poslední den našeho školícího týdne.. a musím říci-tedy né jenom já..ale určitě i všichni ostatní mi dají za pravdu,že tento hotel oproti minulému roku (léta) výrazně klesnul..a že je to teda škoda.. Je toho tolik,že nevím kde začít..

OK,taže prní den,jídlo nic moc,řekli jsme dobře,vždiť minulej rok tu byla kuchyně výborná,tak se nám prostě netrefily do noty.. příště to bude lepší..celý večer jsme umíraly hladem :D personál se knám choval zatím mile a slušně..ano,zatím.snídaně v podobě švédských stolů,k tomu nic nemáme.Ale neklesejme na mysli.. máme v plánu si vzít ,,čerstvé,, nebo alespoň né gumové rohlíky na svačinu.. ale omyl! přijdem,vemem rohlík,a co to?! rohlík napůl zmrzlej,studenej,hnusnej a gumovej!! tak jsme si nabraly koblihy,k těm nic nemáme.večeře-u našeho stolu chyběla mě a mojí spolu sedící vidličky.podivili jsme se,protože všichni ostatní vše měli..tak jsme slušně požádaly,slečnu o to,že nemáme vidličky,jesly bychom také mohly dostat..nato se nám omluvila,a žě nám hned přinese. čekáme,čekáme,čekáme..čtvrt hodiny.. NIC! řeknem si znovu,pro změnu pánovi..jesly bychom tedy už mohli dostat příbor.. nato se nám zase omluví..a ihned prisviští se zabalenou a vyleštěnou vidličkou. a u toho se dostáváme k věci, že jsme viděly zvláštní postup mytí nádobí..které probíhalo takto: Všechny příbory namočené v jednom lavoru s kapkou jaru,či co to bylo.. jen v tom vymáchané a také umyté rukou..paní nejspíš kuchařka šmydlala příbory i nádobí rukou!!! To nás tedy překvapilo. Při další večeři na mě čekalo překvapení: neumytá lžíce-opravdu nechutné! nijak jsem na to neupozorňovala a položila jsem lžíci na talíř s domněním, že jsi toho třeba někdo všimne, ale pán jaksi nijak nereagoval! ten den jsme si ještě objednaly multivitamín řekly jsme jednou- NIC! řekli jsme podruhé-NIC! řekli jsme potřetí-jestli bychom mohly tedy dostat ten džus-NIC! pořád čekáme žíznivý a počtvrté se zeptáme co stím džusem?? Popáté k nám přišel po několika okřiknutí pán a nepříjemně se zeptal co chceme!! už popáté jsme odpověděly, že žádáme džus!!!!! poté přiběhnul a měly jsme co pít!! DÍKY!

k večeři smažený sýr,nacucaný olejem .. další den k večeri jme dostaly ,,kynuté knedlíky,, ano , kynuté,nebo nechutné,to už je jedno.! objednáme si Swist colu -s doufáním,že to snad přinesou..nic,po druhé nic..po třetí mi jaksy docházela trpělivost a došla jsem s společně s spolubydlící směr kuchyně.nato na nás vykoukne pan šéf.mile se zeptá co by jsme rádi ..vysvětlila jsem mu o co GO ..trochu naštvaně se podíval na slečnu a na chlápka a ochotně nám swis colu podal..ano,konečně jsme se mohli napít..děkujem! další den snídaně spousta věcí chybělo,koblihy..ok,nemáme co papat,s tím už jsem se smířila.. ale ok . Na večeři jsme potkaly velmi neprijemneho cisnika.. když mi podával polévku,nepoložil ji,doslova ji mrdnul a rozlil ,ani se neomluvil..spolubydlící se zeptala jaká je polévka??? a čísník hnusně odseknul: BRAMBORAČKA.. ok,řekly jsme si.. ochutnáme,neskutečné! voda,zbytky brambor kdový od kdy.upřímně NECHUTNÉ!

jídlo sekaná s kaší ! s toho se nám doslova zvedl kufr! zbytky nasekané,smrdící a neskutečně nechutné! hnus! ihned jsme si zavolaly slečnu! ta s velikou starostí,že se zeptá.nikdo ovšem nepřišel a s kolegy si o nás začali opravdu nenápadně povídat..jako že jme neco vůbec řekli.. opravdu personal i kuchyně letos opravdu neskutečné! když uz si tomu dáte ty 3 hvězdičky.. tak to dosávám mega výtlem..stydte se !

jediní normální a ochotní lidé byli : pan plavčík z hotelu Srní

mladš. údržbář

a pan. Křivohlavý

proto díky jim

jinak veliké nedoporučení!!

Termín: červenec 2015

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (1)

Fotogalerie hotelu Hotel Srní a Depandance Šumava

Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava
Hotel Srní a Depandance Šumava

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Srní poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Srní a Depandance Šumava nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníHotel Srní a Depandance ŠumavaOrea Wellness Hotel HorizontParkhotel Kašperské HoryMěstský hotel BobíkHotel České ŽlebyHotel BohmannPenzion Pod Pralesem
 
Hotel Srní a Depandance Šumava - Česká republika, Srní
Orea Wellness Hotel Horizont - Česká republika, Železná RudaParkhotel Kašperské Hory - Česká republika, Kašperské horyMěstský hotel Bobík - Česká republika, VolaryHotel České Žleby - Česká republika, České ŽlebyHotel Bohmann - Česká republika, BabylonPenzion Pod Pralesem - Česká republika, Zátoň
LokalitalokalitaSrnílokalitaŽelezná RudalokalitaKašperské horylokalitaVolarylokalitaČeské ŽlebylokalitaBabylonlokalitaZátoň
Hodnocení
65%Velmi dobré
3 recenze
94%Vynikající
37 recenzí
88%Vynikající
21 recenzí
85%Vynikající
4 recenze
100%Vynikající
1 recenze
86%Vynikající
7 recenzí
77%Velmi dobré
5 recenzí
Cena od2 960 Kč-3 990 Kč--1 900 Kč2 160 Kč
Počet nabídek11 557-651--3 3551 251
Průměrná cena30 311 Kč-10 552 Kč--13 371 Kč11 298 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Hotel Srní a Depandance Šumava

Kde se Hotel Srní a Depandance Šumava nachází?

Hotel se nachází v České republice v lokalitě Srní.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 11 557 zájezdů. Ceny začínají na 2 960 Kč, nejdražší zájezd stojí 71 480 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Hotel Srní a Depandance Šumava od CK ATIS a.s..

Jak hodnotí hotel Hotel Srní a Depandance Šumava klienti?

Hodnocení hotelů je 65 % na základě 3 recenzí - přečíst recenze.