Park Hotel Folgarida

Park Hotel Folgarida

Hotel Park Hotel Folgarida se nalézá v lokalitě Val di Sole v Itálii.


Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel Park Hotel Folgarida k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Park Hotel Folgarida

Přidat recenzi

Omlouváme se, ale pro Park Hotel Folgarida v tuto chvíli nejsou k dispozici žádné recenze. Buďte první - vložte recenzi.


Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Val di Sole poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Itálii? Podívejte se na naše tipy...


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníPark Hotel FolgaridaCristal PalaceHotel NorgeHotel Family MichelaHotel SciatoriResidence Holiday ParkHotel Pezzotti
 
Park Hotel Folgarida - Itálie, Val di Sole
Cristal Palace - Itálie, Val di SoleHotel Norge - Itálie, Val di SoleHotel Family Michela - Itálie, Val di SoleHotel Sciatori - Itálie, Val di SoleResidence Holiday Park - Itálie, Val di SoleHotel Pezzotti - Itálie, Val di Sole
LokalitalokalitaVal di SolelokalitaVal di SolelokalitaVal di SolelokalitaVal di SolelokalitaVal di SolelokalitaVal di SolelokalitaVal di Sole
Cena od-------
Počet nabídek-------
Průměrná cena-------
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Park Hotel Folgarida

Kde se Park Hotel Folgarida nachází?

Hotel se nachází v Itálii v lokalitě Val di Sole.