Sandies Tropical Village

83% Vynikající na základě 61 recenzí
Sandies Tropical Village

Doporučené termíny

12. 6. (So) - 5. 7. 2021 (Po)
Letecky24 dní
All inclusive
17. 7. (So) - 29. 7. 2021 (Čt)
Letecky z Prahy13 dní
All inclusive

Hotel Sandies Tropical Village se nalézá v lokalitě Malindi v Keni. V nabídce je 69 zájezdů, ceny začíná na 46 490 Kč.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 83 % na základě 61 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro cenu ubytování, jídlo, kvalitu pokoje, vybavení ubytování, služby, pořádek a úklid. A doporučují toto ubytování pro páry, přátele, jednotlivce, seniory, vyznavače klidu, osoby se sníženou schopností pohybu.


Aktuální nabídky

13. 5. (Čt) - 26. 5. 2021 (St)
Sandies Tropical Village All inclusive 14 dní
Letecky z Prahy
14. 5. (Pá) - 25. 5. 2021 (Út)
Sandies Tropical Village All inclusive 12 dní
Letecky z Prahy
27. 5. (Čt) - 9. 6. 2021 (St)
Sandies Tropical Village All inclusive 14 dní
Letecky z Prahy
27. 5. (Čt) - 7. 6. 2021 (Po)
Sandies Tropical Village All inclusive 12 dní
Letecky z Prahy
1. 6. (Út) - 12. 6. 2021 (So)
Sandies Tropical Village All inclusive 12 dní
Letecky z Prahy
1. 6. (Út) - 14. 6. 2021 (Po)
Sandies Tropical Village All inclusive 14 dní
Letecky z Prahy
2. 6. (St) - 11. 6. 2021 (Pá)
Sandies Tropical Village All inclusive 10 dní
Letecky z Vídně
4. 6. (Pá) - 12. 6. 2021 (So)
Sandies Tropical Village All inclusive 9 dní
Letecky z Prahy
5. 6. (So) - 13. 6. 2021 (Ne)
Sandies Tropical Village All inclusive 9 dní
Letecky z Prahy
11. 6. (Pá) - 19. 6. 2021 (So)
Sandies Tropical Village All inclusive 9 dní
Letecky z Prahy

Recenze hotelu Sandies Tropical Village

Přidat recenzi

Sandies Tropical Village 5. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Malindi z 11 hotelů.

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

Povedená dovolená

Povedená dovolená

90%Vynikající

Byla to jedna z nejhezčích dovolených , které jsme doposud absolvovali. Až na velice dlouhou a únavnou cestu jak letadlem typu Boeing B737-800 " v úpravě na dlouhé lety", kde jsme byli namačkáni jak sardinky a při letu trvajícímu skoro 12 hodin se dvěma hodinovými zastávkami, kdy nás nepustili z letadla, tak cestu do resortu busem z Mombasy do Malindi, trvající 4,5 hodiny po silnici u nás tak odpovídající III. třídy. Po této zkušenosti velebím naší D1. Počítejte s tím, že tento resort je opravdu na místní poměry daleko od letiště a cesta je únavná. To mu jako jediné snižuje moje ohodnocení.

Hotel SandiesTropical je ovšem oáza klidu, plný zeleně, zdůrazňuji zelené trávy, protože při cestách na výlety a na letiště jsme objížděli některé resorty kolem Malindi za účelem nabíraní dalších rekreantů a žádný z těchto resortů neměl zelený trávník. Keře ano, k nim kapénková závlaha a kolem suchopár a kameny. Trochu smutné.

V hotelu panuje klid, pohoda, řekla bych, že nic pro rodiny s malými dětmi, ty by se tam nudily, nedovedu si představit, že bych tam byla se svou pětiletou vnučkou. I ta cesta je pro malé děti trochu nepředstavitelná.

Je to italský resort, takže je tam byla převážná většina starších Italů, tak 10-20 Čechů a několik lidí ze skandinávských zemí.

Jídlo bylo velice chutné, vše dobře ochucené a řekla bych, že evropské. Jeden den v týdnu byl jídelníček Africký, ale i tam se dalo vybrat. Obvykle v pátek či v sobotu se večeřelo venku na zeleném prostranství, kde obsluha nainstalovala stolečky se židlemi a celý bufet. Byli jsme tam v termínu Valentýna a tak jsme měli prostřeno doslova jak na svatbu, bíle oděné židle až na zem s červenými stuhami. Personál ženám rozdával po jedné růži a nakonec se krájel obrovský dort. Při těchto příležitostech hrála vždy živá hudba.

Co se týče večerních programů, každý večer bylo nějaké představení, masajské tance, apod.

Ubytování je na slušné úrovni, pohodlná veliká postel, okolo moskytiéra, nejdřív jsme jí zatahovali, později ne, protože jsem tam neviděla ani neucítila žádné štípnutí.

V koupelně záchod a bidet, sprcha, umyvadlo. Z kohoutků tam teče mírně slaná voda, vhodná jen na mytí.

V pokoji je lednička, která je naplněná různými nápoji jako je sprite, fanta, cola, a 2 lahve vody. Vše každý den doplňují a je to v ceně. Na pokoji je rychlovarná konvice se sáčky různých čajů, instantní kávy, třtinového cukru a sypké smetany. Také je vše doplňováno. Také je zde trezor, který není za poplatek.

Wi-fi je zdarma, určitě celý den u recepce a my jí chytali skoro po celý den i na pokoji.

Občas jim vypadne elektřina, nahodí generátor, stalo se nám jednou a potom po celou noc nešla klimatizace, což nebylo v tom horku vůbec příjemné, ale nad postelí je ještě lopatkový ventilátor, tak se to dalo přežít.

Moře po šesti hodinách střídá odliv a příliv. Při odlivu to nemá cenu jít se koupat, při přílivu dojde voda tak teplá, že to pálí do čerstvě opáleného těla. Opravdu, má okolo 38°C. Je plná větších kousků trav, ale voda je čistá, je vidět na dno a tak mi to ani moc nevadilo.

Trochu otravní jsou místní beach boys, prodavači všeho druhu. Bíle čerstvé maso poznají okamžitě a vrhnou se na něj se svými nabídkami. Po týdnu dojedou nový bělouši a vy máte trochu klid.

Počasí bylo stálé, po ránu jako vždy pod mrakem a dusno, po snídani již sluníčko a teploučko. Za celou dobu pobytu nám nezapršelo.

V areálu hotelu jsou ještě dva bazény, jeden relaxační, s pozvolným vstupem do vody, ten je velice teplý , největší hloubku má 1,4m a večer zahřátý na koupel doma ve vaně. Druhý je hluboký na plavání a tam se již trochu osvěžíte, ale i tak má určitě okolo 30°C.

Personál hotelu je velice milý, pozdravy Jambo, jambo a úsměvy tam rozdávají na potkání, v jídelně vás při pití obsluhují hezky zprava a snaží se. Počítejte s tím, že je dížkem nijak neurazíte.

Trochu nás zklamaly výlety, letěli jsme od Eximu a očekávali jsme, že když si vybereme a zaplatíme výlet u delegáta, že budeme mít českého průvodce. Omyl. Dojede místní cestovka, anglicky mluvící místní šlověk a doveze vás na místo určení a předá průvodci té či oné atrakce, a ten opět mluví anglicky. Když máte smůlu jako my, nehovořící a nerozumící, a není v té skupince nikdo, kdo by vám to přeložil nevíte nic, jen koukáte.

Taktéž při dlouhé cestě z Mombasy do resortu jsme byli zvyklí, že nám delegát řekl alespoň pár slov o místních poměrech a třeba i o hlavním městě, kterým projíždíme. V našem autobuse na cestě do resortu delegát nebyl, chápu, dlouhá cesta, ale na cestě zpátky byl a neřekl ani slovo. Kdyby alespoň na těch výletech měli vytištěný papír s česky napsaným textem , abychom si přečetli na co to koukáme, bylo by to málo nákladné a dobré. Vždyť jsme na těch výletech byli všichni z Česka. Žádný cizinec.

Termín dovolené s partnerem: únor 2019

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (2)/NeNe (0)

O hotelu Sandies Tropical Village

Nádherná dovolená v tropické a exotické Africe se spoustou zážitků a ubytování v luxusním hotelu na vás čeká v resortu Sandies Tropical Village.

Zobrazit celý popisZobrazit

Fotogalerie hotelu Sandies Tropical Village

Sandies Tropical Village
Sandies Tropical Village
Sandies Tropical Village
Sandies Tropical Village

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Malindi poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Keni? Podívejte se na naše tipy...


Ubytování, které vás může také zajímat

Coral Key Beach Resort Malindi Keňa, Malindi Coral Key Beach Resort Malindi - Keňa, Malindi
85%
1
od 34 944 Kč
Zobrazit
Sandies Coconut Village Keňa, Malindi Sandies Coconut Village - Keňa, Malindi
79%
3
od 54 290 Kč
Zobrazit
Dorado Cottage Keňa, Malindi Dorado Cottage - Keňa, Malindi
89%
5
od 34 944 Kč
Zobrazit
Lawford's Resort Keňa, Malindi Lawford's Resort - Keňa, Malindi
87%
14
od 52 090 Kč
Zobrazit
Diamonds Dream of Africa Keňa, Malindi Diamonds Dream of Africa - Keňa, Malindi
93%
6
od 54 290 Kč
Zobrazit
Malindi Dream Garden Keňa, Malindi Malindi Dream Garden - Keňa, Malindi
od 41 390 Kč
Zobrazit

Často kladené otázky Sandies Tropical Village

Kde se Sandies Tropical Village nachází?

Hotel se nachází v Keni v lokalitě Malindi.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 69 zájezdů. Ceny začínají na 46 490 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Sandies Tropical Village od Invia.cz, TravelPortál.cz.

Jak hodnotí hotel Sandies Tropical Village klienti?

Hodnocení hotelů je 83 % na základě 61 recenzí - přečíst recenze.