Recenze klientů hotelu Michelangelo Resort & Spa

89% Vynikající na základě 17 recenzí
Michelangelo Resort & Spa

Doporučené termíny

29. 8. (So) - 5. 9. 2026 (So)
Letecky z Prahy8 dní (7 nocí)
PolopenzeLast minute
4. 9. (Pá) - 11. 9. 2026 (Pá)
Letecky z Pardubic8 dní (7 nocí)
PolopenzeLast minute

Recenze hotelu Michelangelo Resort & Spa

Přidat recenzi

Michelangelo Resort & Spa 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Agios Fokas z 2 hotelů.

Recenze

Invia.cz
90% 16 recenzí
Zobrazit
Cestolino.cz
85% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
85%Vynikající

Termín dovolené s partnerem: srpen 2019

Hodnocení
  • 90% Spokojenost / cena
  • 90% Pokoj
  • 95% Lokalita
  • 90% Vybavení
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Aktuální nabídky zájezdů

29. 8. (So) - 5. 9. 2026 (So)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
29. 8. (So) - 6. 9. 2026 (Ne)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
29. 8. (So) - 7. 9. 2026 (Po)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 10 dní (9 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
29. 8. (So) - 10. 9. 2026 (Čt)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 13 dní (12 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
29. 8. (So) - 12. 9. 2026 (So)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 15 dní (14 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 5. 9. 2026 (So)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 7 dní (6 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 6. 9. 2026 (Ne)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 7. 9. 2026 (Po)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 10. 9. 2026 (Čt)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 12 dní (11 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
30. 8. (Ne) - 12. 9. 2026 (So)
Hotel Michelangelo Resort & Spa Polopenze 14 dní (13 nocí)
Letecky z Prahy Last minute

Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníMichelangelo Resort & SpaHoliday Village Kos by AtlanticaKouros PalaceDimitra Beach ResortBlue Lagoon VillageHotel Blue Lagoon OceanAkti Beach Club
 
Michelangelo Resort & Spa - Řecko, Agios Fokas
Holiday Village Kos by Atlantica - Řecko, MarmariKouros Palace - Řecko, MastichariDimitra Beach Resort - Řecko, Agios FokasBlue Lagoon Village - Řecko, KefalosHotel Blue Lagoon Ocean - Řecko, PsalidiAkti Beach Club - Řecko, Kardamena
LokalitalokalitaAgios FokaslokalitaMarmarilokalitaMasticharilokalitaAgios FokaslokalitaKefaloslokalitaPsalidilokalitaKardamena
Hodnocení
89%Vynikající
17 recenzí
98%Vynikající
1 recenze
79%Velmi dobré
15 recenzí
63%Velmi dobré
36 recenzí
89%Vynikající
22 recenzí
90%Vynikající
1 recenze
81%Vynikající
134 recenzí
Cena od17 739 Kč--21 990 Kč39 190 Kč25 390 Kč19 290 Kč
Počet nabídek162--147117816
Průměrná cena40 050 Kč--46 833 Kč49 457 Kč49 772 Kč25 815 Kč
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Michelangelo Resort & Spa

Jak hodnotí Michelangelo Resort & Spa klienti?

Hodnocení hotelu je 89 % na základě 17 recenzí - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 162 zájezdů. Ceny začínají na 17 739 Kč, nejdražší zájezd stojí 66 990 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Může Vás zajímat