Kozanos

80% Vynikající na základě 271 recenzí
Kozanos

Hotel Kozanos se nalézá v lokalitě Amoudi v Řecku.

Celkově klienti ohodnotili hotel na 80 % na základě 271 recenzí. Návštěvníci si ubytování oblíbili především pro lokalitu, cenu ubytování, jídlo, vybavení ubytování. A doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, vyznavače klidu.


Kdo prodává zájezdy do Kozanos? Prohlédněte si nabídky

Aktuální nabídky zájezdů

Je nám líto, aktuálně na Cestolino.cz nejsou pro hotel Kozanos k dispozici žádné nabídky ubytování. Uložte si tuto adresu a zkuste se přijít podívat jindy...


Recenze hotelu Kozanos

Přidat recenzi

Kozanos 5. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Amoudi z 6 hotelů.

85% Poměr spokojenost / cena
65% Pokoj (vybavení, velikost, umístění)
60% Úklid (pokoje, společné prostory)
70% Služby ubytování (komunikace, řešení stížností...)
90% Lokalita ubytování
100% Vybavení ubytování (posilovna, SPA atd.)

Recenze

Nejpřínosnější hodnocení

Klient doporučuje

Bezvadná dovolená

Bezvadná dovolená

100%Vynikající

Kozanos je vhodný pro všechny, kteří hledají klid. Vše je blízko - bazén, moře, restaurace. Dovolená bez jídla byla výborná volba, vyzkoušeli jsme Ovelix, Kritamo i Amoudi, nejvíc se nám líbil Ovelix. Poloha hotelu je ideální, jdete z večeře a koupíte si snídaní v obchodě, který je otevřený do půlnoci. Moc s nám zde líbilo. Obavy z vybavení pokoje byly zbytečné, nábytek i matrace kvalitní, koupelna nová. Nájezdy komárů se nekonaly, pár ji zde ale bylo, využili jsme dovežené moskitiéry Jediné, co bylo nevyhovující, byla linka a vybavení na vaření, ale na to cestovka upozorňuje v každém popisu pokoje, který jsem našla. Vezla jsem s sebou jar, utěrky i houbičky, vše se využilo. Konvice 1,8 litru ohřívala okamžitě, lednička byla velkou výhodou na jogurt a mléko. Nevařili jsme a na jídlo chodili do restaurací Trezor byl ve skříni, klimatizace fungovala na jedničku, nic jsme neplatili. Za lehátka také nic, brali jsme si deku na pláž, která je malá, ale vždy se místo našlo a je zde neskutečně jemný písek a čisté moře. Dá se jít podél pláže pár metrů od břehu vodou po kolena podél Clear Horizonu, Kritama i Amoudi až na konec zálivu. Nádhera, všude jen písek, vidíte ryby a dno. Výhled z balkónu je nádherný, ráno jsme snídali s výhledem na moře, kde občas přeplula loď horizont....Vše se vydařilo a dovolenou jsme si užili. Doporučuji všem, kdo hledají klid na odpočinek.

Termín dovolené: srpen 2018

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (3)/NeNe (0)
Klient doporučuje
https://www.cestolino.cz/uzivatel/d/mikey/
70%Velmi dobré

Typ cesty: dovolená s partnerem

Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (1)/NeNe (0)

O hotelu Kozanos

Oblíbený komplex studií přímo nad písčitou pláží v malé vesničce Amoudi je skvělou volbou pro rodinnou dovolenou s dětmi.

Zobrazit celý popisZobrazit

Fotogalerie hotelu Kozanos

Kozanos
Kozanos
Kozanos
Kozanos

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Amoudi poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Řecku? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Kozanos nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí


Často kladené otázky Kozanos

Kde se Kozanos nachází?

Hotel se nachází v Řecku v lokalitě Amoudi.

Jak hodnotí hotel Kozanos klienti?

Hodnocení hotelů je 80 % na základě 271 recenzí - přečíst recenze.

Pro koho je hotel vhodný?

Klienti doporučují toto ubytování pro rodiny s dětmi, páry, přátele, jednotlivce, vyznavače klidu - zobrazit doporučení.

Co oceňují klienti?

Klienti kladně hodnotí jídlo, cenu ubytování, vybavení ubytování, lokalitu.