Ikos Olivia

Ikos Olivia

Doporučené termíny

24. 9. (Čt) - 1. 10. 2026 (Čt)
Letecky z Prahy8 dní (7 nocí)

Hotel Ikos Olivia se nalézá v lokalitě Gerakini v Řecku. V nabídce je 4 zájezdy, nejlevnější je za 92 990 Kč a nejdražší vyjde na 188 390 Kč.

Vybavení a možnosti

Zobrazit další

Kdo prodává zájezdy do Ikos Olivia? Prohlédněte si nabídky


Aktuální nabídky zájezdů

6. 9. (Ne) - 14. 9. 2026 (Po)
Ikos Olivia 9 dní (8 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
6. 9. (Ne) - 17. 9. 2026 (Čt)
Ikos Olivia 12 dní (11 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
10. 9. (Čt) - 17. 9. 2026 (Čt)
Ikos Olivia 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy Last minute
24. 9. (Čt) - 1. 10. 2026 (Čt)
Ikos Olivia 8 dní (7 nocí)
Letecky z Prahy

Recenze hotelu Ikos Olivia

Přidat recenzi

Omlouváme se, ale pro Ikos Olivia v tuto chvíli nejsou k dispozici žádné recenze. Buďte první - vložte recenzi.


Fotogalerie hotelu Ikos Olivia

Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia
Ikos Olivia

Co podniknout v okolí hotelu?

Chystáte se do lokality Gerakini poprvé a přemýšlíte, co vidět v okolí hotelu, kam se vydat do restaurace, jaké výlety naplánovat? A jaká je vlastně dovolená v Řecku? Podívejte se na naše tipy...


Zájezdy a ubytování do hotelu Ikos Olivia nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníIkos OliviaPorto Sani VillageEagles PalaceOceania ClubPomegranate Wellness Spa Hotel
 
Ikos Olivia - Řecko, Gerakini
Porto Sani Village - Řecko, SaniEagles Palace - Řecko, UranopolisOceania Club - Řecko, Nea MoudaniaPomegranate Wellness Spa Hotel - Řecko, Nea Moudania
LokalitalokalitaGerakinilokalitaSanilokalitaUranopolislokalitaNea MoudanialokalitaNea Moudania
Cena od92 990 Kč----
Počet nabídek4----
Průměrná cena138 280 Kč----
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Ikos Olivia

Kde se Ikos Olivia nachází?

Hotel se nachází v Řecku v lokalitě Gerakini.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 4 zájezdy. Ceny začínají na 92 990 Kč, nejdražší zájezd stojí 188 390 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Kdo nabízí zájezdy?

Aktuálně naleznete nabídku pro Ikos Olivia od Fischer.