Recenze klientů hotelu Hotel Aphrodite Palace

95% Vynikající na základě 2 recenze
Hotel Aphrodite Palace

Doporučené termíny

21. 10. (St) - 23. 10. 2026 (Pá)
Vlastní3 dny (2 noci)
PolopenzeLast minute

Recenze hotelu Hotel Aphrodite Palace

Přidat recenzi

Hotel Aphrodite Palace 1. nejlépe hodnocený hotel v lokalitě Rajecké Teplice z 11 hotelů.

Recenze

Cestolino.cz
95% 1 recenze
Zobrazit

Recenze cestovatelů

Klient doporučuje
95%Vynikající

Termín dovolené s partnerem: srpen 2019

Hodnocení
  • 95% Spokojenost / cena
  • 95% Pokoj
  • 95% Vybavení
Užitečné?Užitečná recenze?AnoAno (0)/NeNe (0)

Zájezdy a ubytování do hotelu Hotel Aphrodite Palace nabízí


Prohlédněte si podobné hotely v okolí

UbytováníHotel Aphrodite PalaceHotel AphroditeHotel Malá FatraVilla FlóraHotel Veľká FatraHotel SkalkaPenzión Kunerád
 
Hotel Aphrodite Palace - Slovensko, Rajecké Teplice
Hotel Aphrodite - Slovensko, Rajecké TepliceHotel Malá Fatra - Slovensko, Rajecké TepliceVilla Flóra - Slovensko, Rajecké TepliceHotel Veľká Fatra - Slovensko, Rajecké TepliceHotel Skalka - Slovensko, Rajecké TeplicePenzión Kunerád - Slovensko, Rajecké Teplice
LokalitalokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké TeplicelokalitaRajecké Teplice
Hodnocení
95%Vynikající
2 recenze
91%Vynikající
11 recenzí
89%Vynikající
10 recenzí
95%Vynikající
4 recenze
90%Vynikající
2 recenze
85%Vynikající
46 recenzí
-
Cena od8 320 Kč7 860 Kč5 960 Kč----
Počet nabídek707065----
Průměrná cena9 655 Kč8 955 Kč6 030 Kč----
  ZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazitZobrazit

Často kladené otázky Hotel Aphrodite Palace

Jak hodnotí Hotel Aphrodite Palace klienti?

Hodnocení hotelu je 95 % na základě 2 recenzí - přečíst recenze.

Kolik stojí zájezdy do hotelu?

Aktuálně je v nabídce 70 zájezdů. Ceny začínají na 8 320 Kč, nejdražší zájezd stojí 25 700 Kč - prohlédnout aktuální nabídku zájezdů.

Může Vás zajímat