Příspěvky v diskuzích uživatele anonym

Příspěvky v diskuzích uživatele anonym

Faraonova pomsta - očkování

@Michell ~ Dobrý den, je tu plno různých názorů. Vzhledem k tomu, že mívám v těchto destinacích průjmové onemocnění pokaždé, samozřejmě řada lidí řekne, proč tam tedy jezdím, nechala jsem se vloni očkovat na choleru-cestovní průjem. Očkuje se v očkovacích centrech, jsou to 2 dávky, které se pomalu vypijí a rozmezí mezi nimi je 14-30dnů. 1 dávka stála 1.200,-. Pojišťovny uhradí 1 dávky. Očkovat se musí min.6 týdnů před vycestováním. Přeočkování je za 2 roky. Jsem ráda, že jsem se k tomuto odhodlala, protože jsem byla absolutně bez problémů. Ale brala jsem 2x denně biopron a vyhýbala se ledu, zmrzlině atd. Mějte se pěkně, ještě bych případně doporučila si o tomto povykládat s doktorem, který látku aplikuje. Lenka
(před 23 dny)
Země
Avia

Faraonova pomsta

@Michal_Neřeknu ~ Máte pravdu očkuje se kde co. Vedlejší účinky - alespoň u mě žádné nejsou. Jsem ráda, že toto očkování existuje. Jinak bych nemohla nikam jet. Žádná slivovice ani ercefuryl na mě nefungují. Přeji vše dobré.
(před 3 měsíci)
Země
anonym

Faraonova pomsta

Dobrý den, při každé dovolené jsem měla výše uvedené problémy. Letos jsem se dozvěděla o očkování proti cestovatelskému průjmu, je to očkování i na choleru, a ono mi to v Turecku zafungovalo. K to mu ještě brát Biopron a byla jsem celých 12 dní v pohodě. Očkování jsou 2 tekuté dávky - takže se vypijí, musí se užít nejdříve po 14 dnech a do 6 měsíců. Cena jedné aplikace je cca 1.200,-, ale zdravotní pojišťovna zaplatí 1000,- Kč. Účinnost je dvouletá.
(před 5 měsíci)
Země
anonym

parkování v Brně-Letíme Brno

Chci se s Vámi podělit o zážitek s parkováním v Brně. 29.8. jsme ve 4 hod. ráno odlétaly do Turecka. Cestovní kancelář EXIM tours změnila partnera pro parkování v Brně z IJM transport na LetímBrno. A začaly se dít věci. Auto v noci dovezete, sháníte člověka, který by si auto mohl převzít, až ho najdete, ukáže Vám kam máte zaparkovat. Sednete si do transportu a jedete na letiště. Nemáte žádný doklad o tom, že jste auto zaparkoval a kde, žádný kontakt na společnost u které "snad" parkujete a vůbec nevíte, zda a kdy pro Vás na letiště někdo přijede. Při příletu z dovolené - v 00.50 dne 9.9.19 čekáte, jestli pro Vás někdo přijede. Prší, je bouřka a Vy jste mokří na kost. Dvakrát vidíte koncová světla auta, o kterém předpokládáte, ž je to pravé. Třicet lidí a dvě auta po cca 7 lidech. Podaří se Vám dostat do auta. Hurá. Přijedete na parkoviště a nemáte se kde schovat. Žádná stříška nebo zázemí tam není. Tak Vám nezbyde v té bouřce po kamínkách táhn out kufry k autu. Vydrží kolečka, nevydrží? Odjíždíte Vy, jako majitel auta, nebo někdo jiný? Tož otázka. Ani jednou se nás nikdo nezeptal při odjezdu z parkovací plochy, jak se vlastně jmenujeme. No nevím... Já již takhle parkovat nikdy nechci. Chci parkovat u profesionálů, kteří mi auto pohlídají a ručí za ně. Ne u těchto amatérů. Jen nechápe jednu z jedniček na trhu - Eximtours, že si toto nezjistí, a že negativní reakce padají i na ně.
(před 5 měsíci)
Země
anonym

Šnorchlování v Kemeru

Chtěla bych se zeptat, jestli má cenu brát s sebou do oblasti Kemer šnorchl. Je v moři něco vidět? Myslím kromě tradičních ryb, jako třeba v Oculkolaru želvy atd.
(před 7 měsíci)
Země
anonym

Za kolik to letos máte do Turecka?

My letíme od 29.8.-9.9. za 37.359,- 2 dospělí vč.parkování na letišti Brně. Hotel Fame Residence Goynuk z Brna inklusive.
(před 9 měsíci)
Země
anonym