Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Mexiko - zkušenosti

Děkuji za informaci, jestli zde budete poraďte mi prosím (už mám Mexiko zaplacené n přelom listopadu a prosinec , jaký výlet je krásný , lákají mě celkem ti žraloci , ale chtěla bych i památky a zda je lepší výlety koupit u tamních , kolik je přepočet kurz dolaru na jejich peníze, letím tam poprvé a moc se těším ,
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Mexiko - zkušenosti

Prosím byl někdo v Mexiku, chtěla bych letět v lednu, leč uvadí počasí jen 23 stupnů na internetu a cestovní kancelář 28 stupnů. Já miluji teplo a 23 by bylo pro mě málo, jenže v létě létám Egypt, nikoli exotiku. Poradíte mi?
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Kam do Egypta?

Marsa Alam je sice novější ale v teto lokalitě je stále větrno,proto jsem tam přestala létat,Hurghada je lepší.Jak tak čtu každý má svůj oblíbený hotel i já mám.Vsude je nádherné,pokud Vám nevadí větrné počasí tak lette do Marsy,pokud chcete poznat i hom souk a město lette do Hurghady
(před 6 lety)
Země
Arne1

Kdo se teď vrátil z Egypta?

Už tam je chladneji
(před 6 lety)
Země
anonym

Výlet do pouště

Jsem velká milovnice Egypta téměř 20 let, leč čtyřkolky nedoporučuji. Pokud budete v Hurghadě či poblíž Hurghada zajdedte si lodí na fantastický ostrov Giftun , zvaný Egyptské Tahiti, překrásný ostrov s bělavým pískem, průzračnou vodou, plavání, na lodi oběd formou švédského stolu, pití v ceně, dvakrát šnorchlování, vybavení v ceně, jen nedoporučuji brát jej od české kanceláře s kterou jedete ale v místní , kde se dá tento ostrov pořídit za i deset dolarů za osobu , prostě usmlouvat, cestovka chce 30 dolarů a to je rozdíl. Všechny výlety nekupovat u české cestovky , předražené. Já osobně i doporučuji míst Gízi zajet na jich , je tam více památek, pokud chcete oboje tak Gízu ale dvoudenní, kde je i Safaga a ubytování v super hotelu v Káhiře, Safaga jsou také hrobky , ale smí se dovnitř. Ráda poradím se vším, Egypt je můj druhý domov, tak to říká můj již dospělý syn , létám tam tak dvakrát až třikrát ročně a Giftun vždy navštívím a nemohu se jej nikdy nabažit.
(před 6 lety)
Země
Arne1

Nejlevnější tropická destinace?

Je tam nádherně a levně,doporučuji Exim tour , létá jako jediný přímý let bez přestupu
(před 6 lety)
Ostatní
anonym

Na Kubu levně

Ta země mě moc láká, škoda že je to v termínu co odlétám do Keňi , jinak bych brala
(před 6 lety)
Země
kompersor4

Počasí v Hurghadě v lednu

Miluji Egypt a proto vím ják to tam je, létám tam spousty let a několikrát ročně.Leden je tam na rukávy, pokud si chcete s vnoučkem užít báječné koupání, rozhodně nedoporučuji leden , únor a první polovinu března. Cestovky jen lákají sloganem leťte za létem. Pokud se chcete koupat v 18 stupních , tak to je leden a noc chladná, brzy tma , pozdě stmívání, přitom za stejnou cenu jako po polovině března, duben už je super , květen také, od června už panují vedra. Já osobně nedoporučuji.
(před 6 lety)
Země
anonym

Kde šnorchlovat v Marsa Alam?

Doporučuji tento hotel, hned u pláže krásné šnorchlování a cenově dostupný
(před 6 lety)
Země
Jirka2

Návštěva Luxoru

Ač tuto zem Egypt navštěvuji 17 let vícekrát ročně , na vlastní pěst nedoporučuji Luxor.Co ale však doporučuji , nejezděte s českou cestovní kanceláří, je to předražené, to samé zakoupíte u místních cestovních kancelářích za poloviční cenu, jedinou vadu to však má, nemáte českého průvodce.Jinak Luxor vřele doporučuji
(před 6 lety)
Země
anonym