Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Příspěvky v diskuzích uživatele DanaDianaNoymi

Francouzská riviera

Je tam nádherně, se syny jsem tam byla několikrát, jim se tam líbilo, jen pro nás na nakupování trochu draho
(před 6 lety)
Země
anonym

Králíček

Ovoce a zelenina dosti, pití hodně, s malým děckem dobře zvolený hotel. Budete mile překvapeni
(před 6 lety)
Ubytovací zařízení
DanaDianaNoymi

HOTEL FANTAZIA RESORT MARSA ALAM

Wifi je v celém hotelu zdarma
(před 6 lety)
Ubytovací zařízení
DanaDianaNoymi

Kam toto léto jedete do Tuniska?

Měla jsem vždy ráda pevnimu a přímo město Sousse a hotel Riadh Palms . Hotel u bláže a v blízkosti centra a souku
(před 6 lety)
Země
anonym

Oblast ve Španělsku, kde bude teplo i v říjnu?

V říjnu spíše Costa de Sol , jih Španělska, sever už v říjnu to je risk,
(před 6 lety)
Země
anonym

Srí Lanka

Nebojte se projet Srí Lanku na vlastní pěst, je všude levno i bezpečno, já jsem ji navštívila před třemi lety a projela téměř celou. Je to nádherný ostrov
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Mexiko - zkušenosti

Děkuji pane Vašku , pokud zde budete, napište mi prosím i cca cenu těchto výletů, na Mexiko se důklandě připravuji, Děkuji
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Keňa - kdo mi poradí?

Děkuji všem za rady, již jsem Keňu navštívila , bylo to okouzlující a Safari prostě luxus
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Mexiko - zkušenosti

Děkuji moc za Vaše rady, já budu v oblasti Cancún, autem jezdit nebudu, nemám řidičský průkaz, takže koupím nabídky u místních. Neskutečně se těším, Mexiko byl můj sen, který jsi splním, no snad to zvládnu, letím sama, přítel nelétá, už jsem si dost o hotelu zjistila , Vy jste mi také pomohl ale přesto bych Vám byla vděčna za jakkoukoliv radu.
Dana
(před 6 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Dolar nebo libra do Egypta?

Vážená paní, jezdím do Egypta 20 let a zásadně na vody měním dolary v Egyptské libry, dají se koupit za dolary ale není to tak výhodné. Vše kupovat v egyptských librách a měnit zásadně v bance, hotely nemají tak dobrý kurz. Pokud budete kupovat výlet tak ten v dolarech a od tamních nikoli od delegáta , mají to drahé
(před 6 lety)
Země
Arne1