Příspěvky v diskuzích uživatele Dani

Příspěvky v diskuzích uživatele Dani

Dotaz tranzit

Na stránkách MZV (www.mzv.cz) si najděte rozcestník covid 19. Tam najdete Velká Británie, je tam vše popsáno. Doporučuji stále sledovat. Zatím platí pro tranzit z rizikové země pouze PCR test a vyplnit on line příjezdový formulář.
(před 3 lety)
Letecká
Dani

Antigenní testy na Maledivách

Dobrý den, co jsem zjistila, PCR test pri odletu musíte mít, jinak vás nepustí do letadla...a asi kste vyplňovali příletový formulář
Musí byt i odletový + PVR test. Nevím, s kým tam jste, nejlépe se zeptat vašeho delegáta. Dejte vědět jak jste dopadli. Zajímá mě to také.
(před 3 lety)
Země
Dani

Maledivy období dešťů

@DanaDianaNoymi ~ Dobrý den, z letiště vás musí vyzvednout ubytování, ceny jsou různé. My platili 100 dolarů zpáteční za osobu. Nejlépe je tam samozřejmě v zimě ale letela bych kdykoliv- může vas zastihnout déšť. Druhý den je zase sluníčko. Teplota celoročně stejná kolem 30. mrkněte ma www.maledivylevne.cz, my s nimi byli 2x
(před 3 lety)
Země
DanaDianaNoymi

Maledivy období dešťů

@DanaDianaNoymi ~ Byli jsme s manželem 2x a hne bych jela znovu... Jsem nadšená. Ubytování na místních ostrovech zajišťujeme přes www.maledivylevne.cz, letenky sami. V současné době se tam smí, pouze musite mít PCR test. Na některých ostrovech za plnou penzi + 2 lůžkový pokoj 100 dolarů! Letenky jsou dnes za 15 000. Sama v pokoji - myslím tak 70 dolarů..
(před 3 lety)
Země
DanaDianaNoymi