Cestolino.cz Evas Fotografie

Fotografie uživatele Evas

THAJSKO Ko Phangan

Vloženo: 24. listopadu 2019
Ostrov Ko Phangan se nachází nad známým ostrovem Ko Samui, asi 3 hod. lodí od pobřeží. Ko Phangan se proslavil především díky "Full Moon Party"asi největší plážové party na světě, která se pravidelně koná za úplňku na pláži Hat Rin na jižním cípu ostrova.Nenechte se odradit tímto sdělení, párty je jen nna jihu a jen při úplňku, jinak je to ostrov jako každý jiný, někde klidný, někde rušnější. Ostrov je hodně hornatý, půjčili jsme si motorku a tak je nejlepší ostrov poznat. Na ostrově najdete krásné pláže, hlavně na severu a východě ostrova, několik vodopádů, několik chrámů, Adventure park např se Zip line. Je tu možnost výletů za potápěním, šnorchlováním nebo se levně dostat lodí na sousední Ko Samui. Ubytování je tady od jednoduchých hotelů za 400 kč na noc až po luxusní za 2000 za noc. My zvolili zlatou střední 900 kč na noc se snídaní, v bungalovu přímo na pláži - Haad Yao Villa. Každý víkend se u přístaviště koná opravdu velký trh. Zavře se celá silníce a asi 1km se táhnou hlavně stánky s jídlem. Od přístaviště se táhne menší městečka s mnoha obchody, restauracemi a bary. Obchody jsou i v ostatních částech ostrova, hlavně 7/11 - které jsou otevřené prakticky pořád, jen na některých plážích se ujistěte, jestli budete mít kde nakoupit, síť obchodů není zas po celém ostrově stejně dostupna. Restaurace jsou někde podél silnice, ale více je najdete na plážích.
únor 2017

6 komentářů

HankaLamb
HankaLamb, 27. listopadu 2019
Paráda, už se těším až se tam v lednu podívám, díky za foto
Gustawka
Gustawka, 27. listopadu 2019
to je nádhera
Anna111
Anna111, 27. listopadu 2019
Opravdu moc krásné fotky. To muselo být skvělé!
DanaDianaNoymi
DanaDianaNoymi, 26. listopadu 2019
hezké fotografie
Evas
Evas, 25. listopadu 2019
Díky.
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.

Thajsko - Ko Chang 2018

Vloženo: 8. listopadu 2019
Do Thajska se vydali na vlastní pěst, protože jen tak můžete poznat alespoň část této země. Naplánovat cestu a přesuny a přelety dá trochu úsilí, ale zvládli jsme to i my, kteří jsme tzv "dříve narození" :) Na místě si pak půjčíme motorku a památky, další pláže, trhy apod. objíždíme. Ko Chang je 2. největší ostrov Thajska a ještě není tak úplně zasažen turistickým ruchem, jako Krabi nebo Ko Samui. Ostrov má západní část zastavěnou a na východní straně je jen minimum hotelů, ale zase jsou tam Mangrovy, chrám, vodopády a vůbec krásné příroda.

3 komentáře

Gustawka
Gustawka, 27. listopadu 2019
úžasné
Marathonec
Marathonec, 10. listopadu 2019
Tohle musel být úžasný zážitek
lidas
lidas, 8. listopadu 2019
Paráda
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.

Korsika

Vloženo: 7. listopadu 2019
Na Korsice jsme byli 14 dní, z toho týden na východní straně u Marina de Bravone a druhý týden na západní straně ostrova u města Ille Rouse. Ubytování v apartmánech a cestu trajektem jsme si zařídili sami a protože jsme byli autem, tak jsme jezdili do hor, kde jsou krásné starobylé vesnice, na další pláže, které byli klidnější na východě a bouřlivější na západě a taky do měst Corse, Calvi, Ille Rouse, Belgodere. Korsika je velmi krásná.
září 2015

4 komentáře

Gustawka
Gustawka, 27. listopadu 2019
úžasné
Evas
Evas, 8. listopadu 2019
Klidně se obraťte, poradím ráda, budu- li si pamatovat, přece jen jsou už to 4 roky.
Zuzana36
Zuzana36, 8. listopadu 2019
Máte moc pěkné fotky.
Sally
Sally, 8. listopadu 2019
Paráda, přijdu na radu, Korsiku chceme jet už několik let, ale stále to nevychází, takže asi až v roce 2021. příští rok je v plánu Itálie
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.