Cestolino.cz Evas Fotografie

Fotografie uživatele Evas

Thajsko - Ko Chang 2018

Vloženo: 8. listopadu 2019
Do Thajska se vydali na vlastní pěst, protože jen tak můžete poznat alespoň část této země. Naplánovat cestu a přesuny a přelety dá trochu úsilí, ale zvládli jsme to i my, kteří jsme tzv "dříve narození" :) Na místě si pak půjčíme motorku a památky, další pláže, trhy apod. objíždíme. Ko Chang je 2. největší ostrov Thajska a ještě není tak úplně zasažen turistickým ruchem, jako Krabi nebo Ko Samui. Ostrov má západní část zastavěnou a na východní straně je jen minimum hotelů, ale zase jsou tam Mangrovy, chrám, vodopády a vůbec krásné příroda.

2 komentáře

Marathonec
Marathonec, 10. listopadu 2019
Tohle musel být úžasný zážitek
lidas
lidas, 8. listopadu 2019
Paráda
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.

Korsika

Vloženo: 7. listopadu 2019
Na Korsice jsme byli 14 dní, z toho týden na východní straně u Marina de Bravone a druhý týden na západní straně ostrova u města Ille Rouse. Ubytování v apartmánech a cestu trajektem jsme si zařídili sami a protože jsme byli autem, tak jsme jezdili do hor, kde jsou krásné starobylé vesnice, na další pláže, které byli klidnější na východě a bouřlivější na západě a taky do měst Corse, Calvi, Ille Rouse, Belgodere. Korsika je velmi krásná.
září 2015

3 komentáře

Evas
Evas, 8. listopadu 2019
Klidně se obraťte, poradím ráda, budu- li si pamatovat, přece jen jsou už to 4 roky.
Zuzana36
Zuzana36, 8. listopadu 2019
Máte moc pěkné fotky.
Sally
Sally, 8. listopadu 2019
Paráda, přijdu na radu, Korsiku chceme jet už několik let, ale stále to nevychází, takže asi až v roce 2021. příští rok je v plánu Itálie
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.