Cestolino.cz Ondra Fotografie

Fotografie uživatele Ondra

Lefkada

Vloženo: 13. února 2019
srpen 2017

8 komentářů

Lenči
Lenči, včera, 08:51
Ano, ten výhled pak stojí za to. Obzvlášť u mě, neboť mi na kopci cestou tam ujela noha a směrem napravo byl strmý svah. Plus ty kořeny a noha byla celá sedřená. takže to si budu dobře pamatovat! :-) Jinak nádherné výhledy na Milos jsou, když se vydáte po silnici směrem na pláž Kathisma a pak doprava nahoru také po silnici k vilkám. Stojíte tak přímo nad pláží Milos. Tam jsme 2x fotili a nahrávali videa západů slunce a nemělo to chybu. Prostě jedinečné a nádherné, až se tajil dech! Rozhodně do AN znovu a do penzionu Kalypso!
Ondra
Ondra, 20. února 2019
@Lenči Souhlasím, pro mě bylo Agios Nikitas taky zdaleko nejhezčí místo. Já byl v srpnu a taxi jezdilo, ale byly dny, kdy kvůli větším vlnám nejezdilo. Nidri a Vasiliky nás nenadchly - rušné, moře poměrně ošklivé.. Máte pravdu, že výstup na Milos dá trochu zabrat, ale rozhodně za to stojí ten výhled na celou pláž (pátá fotka v albu), když se doplazíte totálně zpocená na vršek kopce :D
Lenči
Lenči, 20. února 2019
Na Milosu jsme byli loni v červnu, ubytováni jsme byli v Agios Nikitas, takže tato pláž byla hned za kopcem. Bohužel začátkem června ještě vodní taxi nejezdilo, takže nezbylo než si cestu přes náročný kopec vyšlapat. Vlny byly tehdy velké a spolu s příbojem to byl jedinečný zážitek. Myslím, že Agios Nikitas je nejlepší letovisko na Lefkádě. Nidri a Vassiliki nám připadalo moc rušné.
Ondra
Ondra, 15. února 2019
@Sally Aha tak to není na moc velké výšlapy. Je fakt že Milos je taky za kopcem. Ale jezdí tam i vodní taxi z Agios Nikitas, tak by to byla třeba možnost :) Každopádně je tam spousta krásných pláží, takže věřím, že si poradíte :) Užijte si to, budu se těšit na fotografie a zážitky, který jsou od vás vždy naprosto skvělé :)
Sally
Sally, 15. února 2019
No Ondro, ono je to trošku složitější, máme s sebou dvě jorkšírky, takže některé pláže jsou pro nás nedostupné. Ale to nevadí. Máme tam přes kopec pláž Mavra asi 5 minut autem od ubytování, okoukneme co máme pod námi, jedeme ke stejné paní, jako předloni.
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.

Londýn

Vloženo: 31. ledna 2019
listopad 2017

2 komentáře

Ondra
Ondra, 13. února 2019
Děkuju :) Londýn je fakt pěkný město.. Moc se nám tam líbilo a i přes to, že jsme tam byli v listopadu, tak nám taky počasí krásně vyšlo a bylo to bez deště :) Pořád ještě je tam spousta míst, který stojí za vidění, takže se tam jednou budu muset vrátit :D
Elenka_Přibylov á
Elenka_Přibylov á, 1. února 2019
Londýn je moje srdcovka, vážně krásné město :)) Bylo jsme v něm kdysi se školou a pořád na ten výlet myslím, fakt krása :)) Dokonce nám tak hezky vyšlo počasí, že ani jednou nepršelo. Moc pěkné fotky!
Pro vkládání komentářů se musíte přihlásit. Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se.