Příspěvky v diskuzích uživatele Ondra

Příspěvky v diskuzích uživatele Ondra

Program na úpravu videí

@Sally ~ Určitě, Pinacle Studio je taky skvělej program Vidím tam trochu nevýhodu v tom, že si to člověk nemůže vyzkoušet (pokud se bavíme o tom, jak by to mělo fungovat a že lidi "nepirátěj" ). Ale taky jsem v něm měl možnost něco zkoušet a souhlasím s Vámi, dělá se v něm opravdu dobře
(před 7 dny)
Ostatní
Ondra

Program na úpravu videí

Pokud si to chcete ze začátku osahat, tak je fajn varianta bezplatný software Blackmagic DaVinci Resolve, případně jak píše @Darina – Adobe Premiere Elements, která má bezplatnou 30 denní zkušební verzi
(před 7 dny)
Ostatní
Ondra

Televizní pořady Řecko

Dobrý den @Ludmila1,
doplnil bych ještě k tomu, co píše @Sylva – na webu České televize najdete v archívu ještě mnoho dalších pořadů, například Cestománie, která má několik dílů ohledně Řecka a vše je to hezky zpracované
(před 8 dny)
Řecko
Darina

Air Arabia přímá linka Praha – Casablanca

Od 2. dubna zahájila společnost Air Arabia provoz přímé linky z Prahy do největšího marockého města Casablanky.
Společnost bude na této trase létat dvakrát týdně – v pondělí a ve čtvrtek. Využívat bude letounů Airbus A320.
(před 22 dny)
Aerolinky
Ondra

Tipy na víkend

Hezký den, koukněte se na hrad Oybin - je to sice v Německu, ale přímo u hranic a je tam opravdu krásně. Spojit to pak můžete se zastávkou na koupališti Kristýna, kde se kromě koupání můžete projít po krásném okolí. Nebo ještě lépe zaparkovat na Kristýně a udělat si výlet na Oybin pěšky (krásný okruh v přírodě ~ 26 km)
(před 27 dny)
Ostatní
Jitka_V

Ukliďme svět – Ukliďme Česko

Nikde po sobě nic nenechávat, to vidím jako základ. Myslím, že by se každý měl zamyslet nad tím, jestli je to opravdu takový problém schovat odpadky do tašky někde na pláži/výletě/kdekoliv, místo toho, aby je odhodil na zem. A když už by někdo viděl v přírodě odpadky, tak rozhodně sebrat.
Tyhle úklidový akce jsou super a jsou rozhodně potřeba. Stejně tak fandím v akcím, které se rozmohli v poslední době na Facebooku a Instagramu (dohledatelné pod #trashtag). Lidi to donutí něco dělat pro planetu.
(před 28 dny)
Ostatní
Ondra

Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

@Cleopatra ~ Nějak mě ta země neláká, není mi úplně sympatická. Ať už je to kultura, tak nějak celkový ráz krajiny nebo vedra. Za mě prostě ne, ale třeba mu jednou přijdu na chuť.
(před 29 dny)
Cestolino.cz
Hhanka

Jste tu noví nebo delší dobu? Představte se

Ahoj, jmenuju se Ondra a pro Cestolino pracuju jako programátor. Starám se o to, aby vznikal použitelnější a přehlednější web, pokud možno s minimem chyb. Pokud něco nefunguje, je to většinou moje chyba.
Do Cestolina jsem nastoupil po zdárném ukončení VŠ. Miluji cestování, proto i práce pro firmu tohohle zaměření byla jasnou volbou. Za svůj krátký a mrzký život jsem procestoval Čechy, navštívil Slovensko, Anglii, Itálii, Chorvatsko a Řecko. Zemí, které bych rád navštívil je hodně, ale mezi top místa patří Skotsko, Španělsko a Francie. Ale nebráním se ničemu (kromě Egypta).
Kromě cestování mám rád dobrý jídlo, vaření, kafe (to mám rád fakt hodně!) a jeho přípravu, trošku toho sportu – hlavně in-line brusle a samozřejmě počítače a programování.
(před 29 dny)
Cestolino.cz
Hhanka

Doporučte hotel v Londýně

@Jarča ~ Dobrý den, mám zkušenost s ubytováním v Kew Rooms v Richmondu. Nachází se kousek od stanice metra a do centra je to asi 30 minut.
Ubytování bylo pěkný, každé ráno snídaně v domě pronajímatele, takové ty typicky anglické. Pán byl milý, dalo se s ním hezky povídat Pro někoho s lehčím spaním by to mohlo být horší, protože kousek od oken jezdí metro, ale nebylo to nic hroznýho
Kousek od ubytování je známý Richmond Park, kde můžete vidět například volně pobíhající jeleny nebo také botanická zahrada přímo v Kew Gardens. Jeden pokoj pro 4 osoby na 3 noci nás vyšel na cca 250 GBP.
(před měsícem)
Ubytovací zařízení
Jarča

easyJet

@Cleopatra ~ Vůbec nejste otravná. Jen se ptejte... Pokud máte číslo rezervace, tak je vše v pořádku (e-mail nepotřebujete).
Pokud se odbavíte online a máte aplikaci, tak stačí v mobilu (na letišti načtete kód letenky a projdete). Pokud aplikaci nemáte, tak si letenku vytiskněte. Jinak je ještě možnost odbavení na přepážce na základě pasu či občanky.
(před měsícem)
Aerolinky
Ondra