Budapešť od 929 Kč
Zobrazit zájezdy

Aquaworld Resort v Budapešti: 3 dny v aquaparku s návštěvou Budapeště za 2 150 Kč! Sleva 55 %!

Budapešť (Hotel Aquaworld Resort)
za 2 150 Kč
prodejce Invia.cz
termín 2. 11. - 4. 11. 2018, 3. 11. - 5. 11. 2018, 5. 11. - 7. 11. 2018
doprava Vlastní z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu eurovíkendy
Zobrazit nabídku
Aquaworld Resort v Budapešti: 3 dny v aquaparku s návštěvou Budapeště za 2 150 Kč! Sleva 55 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Aquaworld Resort je jedním z největších hotelových komplexů spojených s aquaparkem ve střední Evropě se nachází v severní části Budapešti.

K dispozici je hotelová část bazénů - vnitřní a venkovní relaxační bazén, mandalový bazén a aquapark Aquaworld - 17 bazénů z toho 15 celoročně otevřených s teplotou vody 26-34 °C, např. zážitkový bazén, 25 m dlouhý plavecký bazén, bazén se skokanským můstkem, bazén s umělým vlnobitím, bazén pro milovníky surfování, dětský bazén se skluzavkou, vířivky, venkovní zážitkový bazén a dětský bazén, věž s 11 skluzavkami a tobogány.

Ubytování je v dvoulůžkovém pokoji, je zde možnost 1 přistýlky pro dítě do 14 let, koupelna,TV-SAT, telefon, trezor, rádio, minibar, fén, klimatizace, WiFi.

Stravování je formou polopenze - švédské stoly.

V ceně je vstup do SPA a Aquaparku, župan, Wi-Fi, parkování, kyvadlová doprava do centra Budapeště. V ceně není doprava do hotelu. 

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů