Benátky od 1 749 Kč
Zobrazit zájezdy

Autobusem do Benátek na Vánoční trhy za 1 199 Kč! Sleva 43 %!

Benátky (bez ubytování)
za 1 199 Kč
prodejce Invia.cz
termín 14. 12. - 16. 12., 18. 12. - 20. 12., 7. 12. - 9. 12. 2018
doprava Autobusem z Brna
strava bez stravy
typ zájezdu eurovíkendy
Zobrazit nabídku
Autobusem do Benátek na Vánoční trhy za 1 199 Kč! Sleva 43 %!

Nenechte si ujít tradiční adventní trhy v historickém centru města Benátek. Kdo nevěří, že jedno z nejkrásnějších měst světa vypadá kouzelně i v prosinci, může se o tom na vlastní oči přesvědčit. 

Lodní dopravou přejedete přes lagunu do centra Benátek – prohlídka historické části – náměstí sv. Marka,Dóžecí palác, Most vzdechů, zvonice sv. Marka. Pokračovat budete procházkou labyrintem benátských uliček až k proslulému mostu Rialto. V odpoledních hodinách nasajete neopakovatelnou atmosféru vánočních trhů, na náměstí sv. Marka, kde se nachází spoustu vánočních dřevěných stánků s řemeslnými výrobky, ručně vyráběnými krajkami a voňavými vánočními pochoutkami. 

Večer odjezd, příjezd do Benátek v ranních hodinách, stejný den odjezd zpět do České republiky, příjezd v ranních hodinách.

Cena zahrnuje dopravu autobusem, služby průvodce, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje povinný příplatek 20 € ( zpáteční lodní lístek z Punta Sabbioni, turistický poplatek za vjezd do Benátské laguny), cestovní pojištění, vstupy, příplatek za nástupní místo.

Nástupní místa zdarma jsou v Brně, Pohořelicích a Mikulově. Ostatní velká města z ČR jsou za příplatek 200 Kč.

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů