Autobusem do Chorvatska na 10 dní za 2 490 Kč, sleva 51 %

Biograd na Moru (Kemp Park Soline 4*)
za 2 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 7. 10. 2018
doprava Autobusem z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku

Jdete pozdě... Podívejte se na podobné nabídky

Nastavte si hlídač akcí a výhodné nabídky vám neuniknou!

Autobusem do Chorvatska na 10 dní za 2 490 Kč, sleva 51 %

Kemp Park Soline se nachází v královském městě Biograd na Moru ležícím v oblasti severní Dalmácie. Písčitooblázková pláž i skalnatá pláž je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary či různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - chorvatská kuna. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení kempu: restaurace, bar, pekárna, bankomat, směnárna, dětské hřiště, stolní tenis, animační programy, bazén s mořskou vodou a tobogánem, market, společné sociální zařízení.

Vybavení chaty: sprcha a WC, plně vybavená kuchyň, terasa se slunečníkem, klimatizace, 2 ložnice (1 postel lze použít jako dětská postýlka s ohrádkou).


Severní Dalmácie je velmi oblíbeným turistickým místem, najdete tu nádherné čisté pláže s průzračným mořem, národní parky Paklenica, Slapovi Krka a Kornati a největší chorvatské sladkovodní jezero - Vransko jezero.

Tipy na výlety: historické město Zadar, pohoří Velebit, středověké městečko Nin, starobylé městečko Torgir, místní kostely, Vransko jezero, národní parky, město šibenik s katedrálou z 15. století, výlet trajektem na ostrovy.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.