Biograd na Moru od 4 760 Kč
Zobrazit zájezdy

Autobusem do Chorvatska na 10 dní za 2 490 Kč, sleva 51 %

Biograd na Moru (Kemp Park Soline 4*)
za 2 490 Kč
prodejce Invia.cz
termín 28. 9. - 7. 10. 2018
doprava Autobusem z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Autobusem do Chorvatska na 10 dní za 2 490 Kč, sleva 51 %

Kemp Park Soline se nachází v královském městě Biograd na Moru ležícím v oblasti severní Dalmácie. Písčitooblázková pláž i skalnatá pláž je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary či různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 25 °C a teploty vody kolem osvěžujících 22 °C. Měna - chorvatská kuna. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení kempu: restaurace, bar, pekárna, bankomat, směnárna, dětské hřiště, stolní tenis, animační programy, bazén s mořskou vodou a tobogánem, market, společné sociální zařízení.

Vybavení chaty: sprcha a WC, plně vybavená kuchyň, terasa se slunečníkem, klimatizace, 2 ložnice (1 postel lze použít jako dětská postýlka s ohrádkou).


Severní Dalmácie je velmi oblíbeným turistickým místem, najdete tu nádherné čisté pláže s průzračným mořem, národní parky Paklenica, Slapovi Krka a Kornati a největší chorvatské sladkovodní jezero - Vransko jezero.

Tipy na výlety: historické město Zadar, pohoří Velebit, středověké městečko Nin, starobylé městečko Torgir, místní kostely, Vransko jezero, národní parky, město šibenik s katedrálou z 15. století, výlet trajektem na ostrovy.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů