Nice od 2 809 Kč
Zobrazit zájezdy

Azurové pobřeží a karneval v Nice v únoru na 4 dny/ 1 noc za 3 310 Kč!

Nice (2*)
za 3 310 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 2. - 1. 3. 2020
doprava Autobusem z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Azurové pobřeží a karneval v Nice v únoru na 4 dny/ 1 noc za  3 310 Kč!

Jazzmani z Ameriky, tanečníci z Maroka a orchestry! Vrcholem karnevalového veselí je i květinový průvod. Užijte si karneval v Nice během poznávacího zájezdu po Azurovém pobřeží!

Program:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách z ČR.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Galimard (nebo Fragonard) – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Dále návštěva Monaca, oceánografického muzea a akvária, exotické zahrady, muzea automobilů, Monte Carlo. Odjez na ubytování.

3. den: Odjezd do Cannes, prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette. Následuje přesun do Nice a prohlídka města s průvodcem. Hlavní karnevalové dění se však odehrává na Place Massena a Anglické promenádě. Po karnevalovém veselí se v pozdních večerních hodinách vydáte na cestu zpět.

4. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, služby profesionálního průvodce, ubytování na 1 noc, pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů