Nice od 6 759 Kč
Zobrazit zájezdy

Azurové pobřeží a karneval v Nice v únoru na 4 dny/ 1 noc za 3 310 Kč!

Nice (2*)
za 3 310 Kč
prodejce Invia.cz
termín 27. 2. - 1. 3. 2020
doprava Autobusem z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu poznávací zájezdy
Zobrazit nabídku
Azurové pobřeží a karneval v Nice v únoru na 4 dny/ 1 noc za  3 310 Kč!

Jazzmani z Ameriky, tanečníci z Maroka a orchestry! Vrcholem karnevalového veselí je i květinový průvod. Užijte si karneval v Nice během poznávacího zájezdu po Azurovém pobřeží!

Program:

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách z ČR.

2. den: V ranních hodinách příjezd do Eze – prohlídka skalního města a Botanické zahrady – návštěva parfumerie Galimard (nebo Fragonard) – výrobna parfému – možnost výhodných nákupů. Dále návštěva Monaca, oceánografického muzea a akvária, exotické zahrady, muzea automobilů, Monte Carlo. Odjez na ubytování.

3. den: Odjezd do Cannes, prohlídka přístavu a okolí Festivalového paláce – legendární ulice Croisette. Následuje přesun do Nice a prohlídka města s průvodcem. Hlavní karnevalové dění se však odehrává na Place Massena a Anglické promenádě. Po karnevalovém veselí se v pozdních večerních hodinách vydáte na cestu zpět.

4. den: Návrat do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje: dopravu luxusním autobusem, služby profesionálního průvodce, ubytování na 1 noc, pojištění CK proti úpadku.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů