Bali z Prahy v březnu v luxusním hotelu na 13 dní/ 11 nocí se snídaní za 24 990 Kč!

Bali (Jayakarta 4*)
za 24 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 18. 3. - 30. 3. 2020
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Bali z Prahy v březnu v luxusním hotelu na 13 dní/ 11 nocí se snídaní za 24 990 Kč!

Hotel Jayakarta se nachází v blízkosti oblíbené pláže Legian na ostrově Bali. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 100 m od hotelu. Restaurace a různé obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 32 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna – Indonéská rupie. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, 5 restaurací a barů, Wi-Fi v areálu zdarma, 3 bazény, dětský bazén; lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, psací stůl, klimatizace, TV, telefon, Wi-Fi, trezor, minibar, lednička, terasa.

Bali, nádherný ostrov v Indickém oceánu. Krásné dlouhé písčité pláže, rýžová pole, nádherné hory, sopky a velmi bohatá kultura, to všechno je Bali. Ideální místo pro odpočinek a čerpání nové energie.

Tipy na výlety: chrámy (Tanah Lot, Uluwatu, Pura Ulun Danu Bratan), Mount Batur, pláže (Nyang-Nyang, GreenBowl a Gunung Payung), rýžové terasy ( Jatiluwih), surfování na pláži v Kutě, město Ubud.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů