České Švýcarsko od 1 800 Kč
Zobrazit zájezdy

České Švýcarsko pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 390 Kč!

České Švýcarsko (Švýcarský Dům 3*)
za 2 390 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od 1. 4. 2019 do 30. 10. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
České Švýcarsko pro 2 osoby na 3 dny s polopenzí za 2 390 Kč!

České Švýcarsko je ideální místo pro aktivní i odpočinkovou dovolenou s celou rodinou. Vhodné místo pro všechny věkové kategorie. Ubytování v penzionu Švýcarský Dům.

V ceně je zahrnuto: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, snídaně formou bufetu, večeře (dle jídelního lístku), 2 děti do 9 let ubytování zdarma (nutno zakoupit polopenzi), parkování zdarma, rekreační poplatek, Wi-Fi.

Tipy na výlety: Pravčická brána, cyklotrasa Děčín - Hřensko - Srbská Kamenice, termální lázně Toskana v německém Bad Schandau, cyklostezka Labská stezka, naučná stezka Okolím Hřenska, turistická trasa Mezní Louka - Hřensko, Edmundova a Divoká soutěska.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů