Makarska od 4 158 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko: Makarská riviéra v srpnu z Ostravy na 7 nocí s polopenzí za 9 980 Kč!

Makarska (různé)
za 9 980 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 8. - 18. 8. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Chorvatsko: Makarská riviéra v srpnu z Ostravy na 7 nocí s polopenzí za 9 980 Kč!

Letecký zájezd s ubytováním na Makarské riviéře. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti apartmánů. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - chorvatská kuna. Zájezd je určen těm, kteří netrvají na konkrétním ubytování.

Ubytování: restaurace, obvykle v blízkosti směnárna, místní kavárny, obchod. Ubytování je poskytováno v pokojích kategorie minimálně 2 hvězdy.

Makarská riviéra se nachází ve Střední Dalmácii a je jedním z nejznámějších letovisek v Chorvatsku. Patří ale také mezi významná lázeňská střediska, kde se léčí choroby dýchacích cest, pohybového ústrojí a degenerativní onemocnění. Nabízí krásné pláže a borové lesy

Tipy na výlety: přírodní rezervace Biokovo, Dubrovník, Mostar, Imotski, vodopády Kravica, ostrovy (Brač, Korčula a Hvar), Bačinská jezera, poutní místo Međjugorje.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů