Makarska od 3 190 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko: Makarská riviéra v srpnu z Ostravy na 7 nocí s polopenzí za 9 980 Kč!

Makarska (různé)
za 9 980 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 8. - 18. 8. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Chorvatsko: Makarská riviéra v srpnu z Ostravy na 7 nocí s polopenzí za 9 980 Kč!

Letecký zájezd s ubytováním na Makarské riviéře. Restaurace, bary či nákupní možnosti jsou dostupny v blízkosti apartmánů. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 30 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - chorvatská kuna. Zájezd je určen těm, kteří netrvají na konkrétním ubytování.

Ubytování: restaurace, obvykle v blízkosti směnárna, místní kavárny, obchod. Ubytování je poskytováno v pokojích kategorie minimálně 2 hvězdy.

Makarská riviéra se nachází ve Střední Dalmácii a je jedním z nejznámějších letovisek v Chorvatsku. Patří ale také mezi významná lázeňská střediska, kde se léčí choroby dýchacích cest, pohybového ústrojí a degenerativní onemocnění. Nabízí krásné pláže a borové lesy

Tipy na výlety: přírodní rezervace Biokovo, Dubrovník, Mostar, Imotski, vodopády Kravica, ostrovy (Brač, Korčula a Hvar), Bačinská jezera, poutní místo Međjugorje.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů