Chorvatsko od 601 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko: Střední Dalmácie na 7 dní s dopravou autobusem za 3 412 Kč!

Mimice (Apartmán Leon 3*)
za 3 413 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 6. - 23. 6. 2019
doprava Autobusem z Prahy, z Brna, z Bratislavy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Chorvatsko: Střední Dalmácie na 7 dní s dopravou autobusem za 3 412 Kč!

Apartmán Leon se nachází poblíž letoviska Mimice, ležícím v oblasti severní Dalmácie. Pláž je vzdálena cca 200 m. Restaurace, bary či různé obchody jsou dostupny v blízkosti apartmánů. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 27 °C a teploty vody kolem osvěžujících 23 °C. Měna - chorvatská kuna. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení apartmánu: vlastní sociální zařízení, vlastní balkón s výhledem na moře, klimatizace (používání za 5,-EUR/den), jídelní stůl, sedací souprava, TV, kuchyňský kout s chladničkou. Rozsah vybavení se může lišit dle typu apartmánu.

Tipy na výlety: město Omiš, Dalmátské Záhoří, přírodní rezervace Biokovo, ostrovy (Hvar, Brač a Korčula), vodopády řeky Krky, města (Split, Trogir, Dubrovník, Međugorje, Mostar a Šibeník). 

Doprava autobusem možná z Prahy, Brna a Bratislavy a za příplatek i z dalších měst.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů