Zaton (Zadar) od 4 242 Kč
Zobrazit zájezdy

Chorvatsko: Zaton z Vídně v září na 10 dní/ 9 nocí za 8 345 Kč!

Zaton (Zadar) (Zaton Holiday Resort 3*)
za 8 345 Kč
prodejce Invia.cz
termín 9. 9. - 18. 9. 2020
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Chorvatsko: Zaton z Vídně v září na 10 dní/ 9 nocí za 8 345 Kč!

Zaton Holiday Resort se nachází poblíž letoviska Zaton, ležícím v oblasti severní DalmáciePláž je vzdálena cca 50 m. Restaurace, bary či různé obchody jsou dostupny v blízkosti apartmánů. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 26 °C a teploty vody kolem osvěžujících 24 °C. Měna - chorvatská kuna. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, bazén, restaurace, kavárna, supermarket, bar, dětské hřiště.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, TV, chladnička. Rozsah vybavení se může lišit dle typu apartmánu.

Tipy na výlety: město Omiš, Dalmátské Záhoří, přírodní rezervace Biokovo, ostrovy (Hvar, Brač a Korčula), vodopády řeky Krky, města (Split, Trogir, Dubrovník, Međugorje, Mostar a Šibeník).

Do Vídně je možné se dopravit autobusy Flixbus za příznivé ceny. Například jízdenku z Prahy seženete již za 299 Kč a z Brna za 199 Kč. Dále je také dobré spojení autobusy Regiojet za příjemné ceny.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů