Česká republika od 490 Kč
Zobrazit zájezdy

Do Beskyd - ubytování se snídaní na 3 dny pro 2 osoby za 2 249 Kč! 2 děti do 12 let zdarma!

Morávka (Penzion Jízdárna 3*)
za 2 249 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od 1. 2. 2019 do 17. 3. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Do Beskyd - ubytování se snídaní na 3 dny pro 2 osoby za 2 249 Kč! 2 děti do 12 let zdarma!

Penzion Jízdárna je obklopen nádhernou přírodou a nachází se v podhůří Beskyd v údolí řeky Morávky. Pobyt je vhodný pro všechny věkové kategorie.

V ceně zahrnuto: ubytování pro 2 osoby na 3 dny se snídaní, 1× vstup do venkovního whirlpoolu (60 minut) pro 2 osoby, 1× 30 minut jízdy na koni, 2 děti do 11,9 let na přistýlce ZDARMA, 15% sleva na další útratu v hotelu, parkování a Wi-Fi připojení zdarma.

Vybavení penzionu: recepce, restaurace, whirlpool, koňská jízdárna, parkování u penzionu.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, topení, TV, telefon, WiFi.

Beskydy nabízí mnohé, nádhernou přírodu jako stvořenou pro pěší, cyklo, i zimní výlety, mnoho historických památek, krásných měst a dalších zajímavostí.

Tipy na výlety: Skiareály Búřov, Rališka, Pustevny, Bílá, U Sachovy studánky, Razula, Soláň, Solisko či Karolinka, dřevěný kostel sv. Anny v Rožnově p. R., přehrada Bystřička, minizoo Aqua Terra Štramberk, zámek Frýdek, skanzen Rožnov pod Radhoštěm, aquapark Frenštát pod Radhoštěm, hrad Štramberk, zbrašovské aragonitové jeskyně, vodní nádrž Horní Bečva, arboretum Semetín, rozhledna Búřov, Jurkovičova rozhledna.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů