Ponte di Legno od 8 505 Kč
Zobrazit zájezdy

Dolomity na 5 dní s polopenzí za 2 990 Kč

Ponte di Legno (Al Maniero 3*)
za 2 990 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 13. - 17. 1. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Dolomity na 5 dní s polopenzí za 2 990 Kč

Hotel Al Maniero se nacházi ve městečku Ponte di Legno. Sjezdovky jsou vzdáleny cca 1 km a běžecké stopy cca 2 km od hotelu. U hotelu staví skibus. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro.

Vybavení a služby hotelu: recepce, restaurace, bar, výtah, lyžárna, Wi-Fi, dětský koutek, parkoviště.

Vybavení pokoje či apartmánu: koupelna, WC, fén, TV, trezor, připojení na internet, ložnice, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout.

Dolomity jsou známy svou úžasnou, nespoutanou přírodou. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha ferrat, cyklo výletů vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to výborná volba pro milovníky lyží, snowboardu a veškerých zimních sportů.

Tipy na výlety: horské vesničky Mezzana, Ossana či Pellizzano, sjezdovky Ponte di Legno či Passo Tonale, středisko zimních sportů Madonna di Campiglio, malebný kostel ve Folgaridě, města Trento a Bolzano, katedrála San Vigilio, Neptunova kašna, Palazzo Pretorio, zemské historické muzeum umění v zámku Buonconsiglio, Museo dell’aeronautica Gianni Caproni, jezero Lado di Garda.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů