Ponte di Legno od 1 810 Kč
Zobrazit zájezdy

Dolomity na 5 dní s polopenzí za 2 990 Kč

Ponte di Legno (Al Maniero 3*)
za 2 990 Kč
prodejce Dovolena.cz
termín 13. - 17. 1. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Dolomity na 5 dní s polopenzí za 2 990 Kč

Hotel Al Maniero se nacházi ve městečku Ponte di Legno. Sjezdovky jsou vzdáleny cca 1 km a běžecké stopy cca 2 km od hotelu. U hotelu staví skibus. Restaurace, bary a obchody jsou v blízkosti hotelu. Měna - Euro.

Vybavení a služby hotelu: recepce, restaurace, bar, výtah, lyžárna, Wi-Fi, dětský koutek, parkoviště.

Vybavení pokoje či apartmánu: koupelna, WC, fén, TV, trezor, připojení na internet, ložnice, denní místnost s rozkládacím dvojlůžkem, kuchyňský kout.

Dolomity jsou známy svou úžasnou, nespoutanou přírodou. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha ferrat, cyklo výletů vysokohorských výšlapů i kratších výletů a v zimní sezóně je to výborná volba pro milovníky lyží, snowboardu a veškerých zimních sportů.

Tipy na výlety: horské vesničky Mezzana, Ossana či Pellizzano, sjezdovky Ponte di Legno či Passo Tonale, středisko zimních sportů Madonna di Campiglio, malebný kostel ve Folgaridě, města Trento a Bolzano, katedrála San Vigilio, Neptunova kašna, Palazzo Pretorio, zemské historické muzeum umění v zámku Buonconsiglio, Museo dell’aeronautica Gianni Caproni, jezero Lado di Garda.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů