Dominikánská republika od 26 530 Kč
Zobrazit zájezdy

Dominikánská republika na 8 dní z Prahy za 25 715 Kč!

Dominikánská republika (Villa Taina)
za 25 715 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 20. 2. - 27. 2. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Dominikánská republika na 8 dní z Prahy za 25 715 Kč!

Čtyřhvězdičková Villa Taina se nachází v městečku Cabarete v Dominikánské republice. V objektu se nachází restaurace, jídelna a bar. Je tady supermarket a obchod se suvenýry a další obchody. Hotel má bazén zasazený v krásné zahradě.

Ve dvojlůžkových pokojích je klimatizace, ventilátor a koupelna. K standardnímu zařízení většiny pokojů patří balkón. Mnoho pokojů má výhled na moře. Také je zde sejf, minibar, fén a pracovní stůl. Lednička patří také k základnímu vybavení.

Hotel hostům nabízí různé sportovní aktivity, například jízdu na kole/horském kole, plážový volejbal, minigolf a paddle tenis. Za poplatek je golf. Hosté si mohou vybrat z několika vodních sportů, je tu například kitesurfing, plachtění, jízda na katamaránu, jízda na kajaku a šnorchlování. Za poplatek je windsurfing a potápění. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

Odlet je z Prahy a bez stravování. Lze objednat snídaně a polopenzi. Hotel je dobře hodnocený body 4 z 5.

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů