Hurghada od 9 515 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Hurghada z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s All inclusive za 9 490 Kč! Odlet 9. října!

Hurghada (Hotel Elysees 4*)
za 9 490 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 9. 10. - 16. 10. 2019
doprava Letecky z Ostravy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt: Hurghada z Ostravy na 7 nocí v luxusním hotelu s All inclusive za 9 490 Kč! Odlet 9. října!

Luxusní hotel Elysees se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Hurghada. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 300 m. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 28 °C a teplota vody kolem příjemných 25 °C. Měna - Egyptská libra. Časový posun v tomto období není. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, směnárna, výtah, hlavní restaurace, plážová restaurace s obsluhou, lobby bar, bar u bazénu, WiFi v lobby zdarma, terasa, bazén, lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, satelitní TV, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Hurghada je vyhledávané letovisko s rozlehlými plážemi s nádherným zlatým pískem, které leží v Egyptě na břehu Rudého moře. Navštívit ji lze v kteroukoliv roční dobu. Původně to byla malá rybářská vesnička, která se v současnosti dělí na několik oblastí - El Gouna, El Dahar, Sakkala a Makadi.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů