Marsa Alam od 8 790 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Marsa Alam z Košic na 7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet 30. 7. 2019!

Marsa Alam (Blue House Hotel 3*+)
za 8 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 30. 7. - 6. 8. 2019
doprava Letecky z Košic
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt: Marsa Alam z Košic na 7 nocí s All inclusive za 8 990 Kč! Odlet 30. 7. 2019!

Blue House Hotel se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Marsa Alam. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 50 m od hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 39 °C a teploty vody kolem příjemných 28 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: vstupní hala s recepcí, lobby, restaurace, restaurace a la carte, bary, diskotéka, obchůdky se suvenýry, amfiteátr. Venku zahrada, bazén a terasa s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma, bar u bazénu, Wi-Fi v lobby.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, telefon, klimatizace, TV, minibar, balkon či terasa.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů