Sharm el Sheikh od 6 890 Kč
Zobrazit zájezdy

Egypt: Sharm El Sheikh z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 9 590 Kč! Odlet 26. 8. 2019!

Sharm el Sheikh (Hotel Falcon Hills 3*)
za 9 590 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 26. 8. - 2. 9. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Egypt: Sharm El Sheikh z Prahy na 7 nocí s All inclusive za 9 590 Kč! Odlet 26. 8. 2019!

Hotel Falcon Hills se nachází ve velmi oblíbeném letovisku Sharm El Sheikh v Egyptě. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 800 mod hotelu. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem 40 °C a teploty vody kolem příjemných 26 °C. Měna - Egyptská libra. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, bazény, minimarket, kavárna, wellness, lehátka a slunečníky zdarma.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, klimatizace, telefon, TV, trezor, minibar, balkon či terasa, dětská postýlka na vyžádání zdarma.

Tipy na výlety: hora Anfish, Muzeum mořské biologie, chrám v Luxoru, Údolí králů či Abu Simbel, vzdálenější pyramidy v Gíze a hlavní město Káhira, kláštěry sv. Antonína a sv. Pavla, pouštní naleziště hornin, zlata a vzácných kamenů.

MarketaV

MarketaV


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů