Egypt z Prahy 5* hotel s vyhřívaným bazénem na 15 dní s All Inclusive za 13 891 Kč! Sleva 41 %!

Hurghada (The Grand Resort)
za 13 891 Kč
prodejce Invia.cz
termín 24. 11. - 8. 12. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Egypt z Prahy 5* hotel s vyhřívaným bazénem na 15 dní s All Inclusive za 13 891 Kč! Sleva 41 %!

Pětihvězdičkový luxusní hotel The Grand Resort je postavený ve stylu pohádky "Tisíc a jedna noc" s úžasnými bazény se nachází přímo na Grand Mall a cca 150 m od písečné pláže a cca 10 km od centra Hurghady v Egyptě, kam hotel zajišťuje zdarma pravidelnou autobusovou dopravu.

Dvojlůžkový pokoj je vybaven vlastní koupelnou (sprcha či vana, WC, fén), klimatizací, telefonem, sat TV, minibarem, trezorem a má vlastní terasu nebo balkon s posezením- většina s výhledem na bazén nebo zahradu.

Stravování je ve fromě All Inclusive - snídaně, obědy, večeře a svačiny formou bufetu. V ceně jsou i alkoholické a nealkoholické nápoje. Hotel pořádá pravidelné tématické večeře.

V areálu se nachází bazény - velký bazén ve tvaru laguny s kavárnou, bazén ve tvaru čtyřlístku - v zimě vyhřívaný a dva samostatné dětské bazény v dětském klubu. Pro sportovní aktivity je připraven stolní tenis, šipky, kulečník. V sesterském hotelu Grand Hotel mohou hosté využívat: welness centrum, tenisové kurty, plážový volejbal, vodní potápěčské centrum.

    Zájezd je letecky z Prahy a hotel je výborně hodnocený body 8,3. Využijte tuto výhodnou nabídku se slevou 41 %!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.