Exotický Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 18 134 Kč! Sleva 43 %!

Senegal (Hotel Royal Horizons Baobab)
za 18 134 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 9. - 19. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Exotický Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 18 134 Kč! Sleva 43 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Royal Horizons Baobab se nachází mezi písečnou pláží a lagunou La Somone v africkém Senegalu. Hotel je postavený v tradičním africkém stylu. V nabídce je mnoho vodních sportů a spoustu služeb za příplatek, kterými si můžete obohatit dovolenou. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi. Celý resort sousedí s přírodní rezervací Réserve Naturelle Communautaire de la Somone, kde hnízdí řada vzácných ptáků.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce je i občerstvení během dne. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje. Možnost využít hotelovou restauraci s obsluhou na večeře (rezervace nutná). Klienti hotelu velice kladně hodnotí bohatou a chutnou hotelovou kuchyni

Klimatizované pokoje jsou ve dvoupatrových budovách a v bungalovech, které jsou rozesety v krásné rozlehlé zahradě. Součástí je koupelna, balkón, trezor a minibar za poplatek.

Součástí hotelu jsou dva velké bazény s oddělenou dětskou částí. Hotel pořádá animační a večerní programy, ale je zde i klidná část, kde si lidé mohou odpočinout bez ruchu. Budete mít k dipozici mnoho sportovních aktivit jako například tenis, squash, volejbal, petanque, vodní gymnastika, stolní tenis atd. Můžete za poplatek využít i půjčovnu aut, čtyřkolek a vodních skútrů.

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4,5 z 5 a je zde jedinečná sleva 43 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů