Exotický Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 18 134 Kč! Sleva 43 %!

Senegal (Hotel Royal Horizons Baobab)
za 18 134 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 11. 9. - 19. 9.
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Exotický Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 18 134 Kč! Sleva 43 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel Royal Horizons Baobab se nachází mezi písečnou pláží a lagunou La Somone v africkém Senegalu. Hotel je postavený v tradičním africkém stylu. V nabídce je mnoho vodních sportů a spoustu služeb za příplatek, kterými si můžete obohatit dovolenou. Pobyt je vhodný i pro rodiny s dětmi. Celý resort sousedí s přírodní rezervací Réserve Naturelle Communautaire de la Somone, kde hnízdí řada vzácných ptáků.

Stravování je poskytováno formou All Inclusive: snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V nabídce je i občerstvení během dne. V ceně jsou nealkoholické a alkoholické nápoje. Možnost využít hotelovou restauraci s obsluhou na večeře (rezervace nutná). Klienti hotelu velice kladně hodnotí bohatou a chutnou hotelovou kuchyni

Klimatizované pokoje jsou ve dvoupatrových budovách a v bungalovech, které jsou rozesety v krásné rozlehlé zahradě. Součástí je koupelna, balkón, trezor a minibar za poplatek.

Součástí hotelu jsou dva velké bazény s oddělenou dětskou částí. Hotel pořádá animační a večerní programy, ale je zde i klidná část, kde si lidé mohou odpočinout bez ruchu. Budete mít k dipozici mnoho sportovních aktivit jako například tenis, squash, volejbal, petanque, vodní gymnastika, stolní tenis atd. Můžete za poplatek využít i půjčovnu aut, čtyřkolek a vodních skútrů.

Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4,5 z 5 a je zde jedinečná sleva 43 %. Využijte tuto akční nabídku!

Marquette

Marquette


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů