Exotika: Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 15 590 Kč! Bílá písečná pláž! Sleva 52 %!

Senegal (Royal Horizons Baobab)
za 15 590 Kč
prodejce Invia.cz
termín 3. 6. - 11. 6. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu zájezdy za exotikou
Zobrazit nabídku
Exotika: Senegal z Prahy na 9 dní s All Inclusive za 15 590 Kč! Bílá písečná pláž! Sleva 52 %!

Čtyřhvězdičkový Royal Horizons Baobab se nachází mezi bílou písečnou pláží a lagunou La Somone, na malebném pobřeží Petit Cote v Senegalu. Centrum La Somone s obchůdkami je vzdáleno asi kilometr od hotelu. V laguně najdete přírodní rezervaci, kde je cca 150 druhů ptáků, pelikánů a plameňáků.

Dvoulůžkové prostorné pokoje mají klimatizaci, pohovku, WC, sprchu, set na přípravu kávy a čaje, TV, miniledničku a trezor (za poplatek) a balkón. 

Stravování je formou All Inclusive – snídaně, obědy, svačiny a večeře formou bufetu. V ceně jsou alkoholické i nealkoholické nápoje. Možnost využít hotelovou a la carte restauraci na večeře (rezervace nutná).

Hotel nabízí bazén, dětský bazén, tenisový kurt (zahrnuje i vybavení), stolní tenis, plážový volejbal, pétanque, fitness, aerobic, aqua aerobic, vodní pólo, fotbálek, vodní sporty a vybavení pro potápění a šnorchlování (za poplatek).

Zájezd je letecky z Prahy. Hotel má navíc hodnocení 9,1 z 10. Využijte tento zájezd do Senegalu za neuvěřitelnou cenu se slevou 52 %!

Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů