Val Thorens od 9 011 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 15 dní za 2 664 Kč

Val Thorens (Serac)
za 2 664 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 11. - 1. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 15 dní za 2 664 Kč

Hotel Serac se nachází ve známé turistické oblasti Val Thorens ve Francouzských Alpách. Přístup na sjezdovku je přímo z hotelu. Nákupní možnosti a restaurace jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení hotelu: recepce, Wi-Fi, garáž.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout, 

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: nejvýše položené lyžařské středisko Evropy Val Thorens, skiareály Orelle, Les Menuires, Trois Vallées a St. Martin de Belleville, starobylá architektura vesničky Saint-Sorlin-d'Arves, ledovec Pic de l´Etendard, národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise, lázeňské centrum Espace Aqualudique & Wellness - Les Bruyères, farma Ferme Pedagogique Chez Pépé Nicolas.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů