Val Thorens od 12 003 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 15 dní za 2 664 Kč

Val Thorens (Serac)
za 2 664 Kč
prodejce Invia.cz
termín 17. 11. - 1. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 15 dní za 2 664 Kč

Hotel Serac se nachází ve známé turistické oblasti Val Thorens ve Francouzských Alpách. Přístup na sjezdovku je přímo z hotelu. Nákupní možnosti a restaurace jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení hotelu: recepce, Wi-Fi, garáž.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, Wi-Fi, vybavený kuchyňský kout, 

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: nejvýše položené lyžařské středisko Evropy Val Thorens, skiareály Orelle, Les Menuires, Trois Vallées a St. Martin de Belleville, starobylá architektura vesničky Saint-Sorlin-d'Arves, ledovec Pic de l´Etendard, národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise, lázeňské centrum Espace Aqualudique & Wellness - Les Bruyères, farma Ferme Pedagogique Chez Pépé Nicolas.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů