Francouzské Alpy od 3 240 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 8 dní v apartmánu za 1 366 Kč! Sleva 45 %!

Francouzské Alpy (Résidence Madame Vacances Les Fermes De St Sorlin)
za 1 366 Kč
prodejce Invia.cz
termín 12. 1. - 19. 1. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 8 dní v apartmánu za 1 366 Kč! Sleva 45 %!

Résidence Les Fermes de Saint Sorlin se nachází ve středisku St Sorlin d´Arves ve Francouzských Alpách. Toto středisko je součástí lyžařské oblasti Les Sybelles s více než 300 kilometry svahů a je tu velká nabídka obchodů, restaurací a živých barů i diskoték. Rezidence se rozprostírá na úpatí sjezdovek a milovníci zimních sportů jistě ocení, že se mohou dojet na lyžích až k chatě.

Apartmány nacházející se v několika menších chatách mají různou kapacitu a typologii. Všechny byty disponují obývacím pokojem s rozkládací postelí a jednou či více ložnicemi. Mají kompletně vybavenou kuchyň s myčkou, sklokeramickou deskou, ledničkou, mikrovlnkou a veškerým nádobím. Samozřejmostí je koupelna s toaletou en suite. Všechny byty mají vlastní balkon či terasu. 

Hotel disponuje vyhřívaným bazénem a také saunami a vířivkami. Je tu také lyžárna, kulečník a herna s videohrami a fotbálkem. WiFi na recepci. 

Zájezd je s vlastní dopravou a bez stravy. Využijte tuto skvělou nabídku se slevou 45 %!


Marquette

Marquette


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů