Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 8 dní za 1 525 Kč, sleva 39 %

Vaujany (Résidence Les Valmonts Vaujany 2*)
za 1 525 Kč
prodejce Invia.cz
termín 5. 1. - 12. 1. 2019
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 8 dní za 1 525 Kč, sleva 39 %

Hotel Résidence Les Valmonts Vaujany se nachází v letovisku Vaujany ve Francouzských Alpách. Skiareál je vzdálen pouhých 200 m od hotelu. Restaurace a obchody jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení objektu a přilehlého okolí: restaurace, pizzeria, bar, sauna, lázně, lyžárna, půjčovna lyží, skibus, parkoviště, Wi-Fi.

Vybavení pokojů: koupelna, WC, vybavená kuchyňka, Wi-Fi, TV, trezor.

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: aquapark Espace Loisirs, sjezdovky La Sarenne, Le Tunnel, Bartavelles, Musee d'Huez et de l'Oisans, muzeum Hydrelec, ledová galerie Grotte De Glace.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů