Risoul / Vars od 9 170 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 8 dní za 1397 Kč

Risoul / Vars (Résidence Odalys Pra Sainte Marie)
za 1 397 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 22. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 8 dní za 1397 Kč

Hotel Résidence Odalys Pra Sainte Marie se nachází v lyžařském areálu Forêt Blanche ve Francouzských Alpách. Sjezdovky jsou přímo u hotelu. Restaurace a obchody jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, vyhřívaný bazén s vířivkou, parní lázně, fitness, lyžárna, prádelna a bezplatné venkovní i vnitřní parkoviště, Wi-Fi.

Vybavení pokojů: koupelna, WC, vybavená kuchyňka, skříňka na lyže, Wi-Fi, TV, balkon, dětská postýlka a jídelní židlička na vyžádání.

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: starobylá architektura vesničky Saint-Sorlin-d'Arves, ledovec Pic de l´Etendard, národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise, neobývaná samota Saint Marcellin, Ženevské jezero.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů