Risoul / Vars od 11 150 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 8 dní za 1397 Kč

Risoul / Vars (Résidence Odalys Pra Sainte Marie)
za 1 397 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 22. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 8 dní za 1397 Kč

Hotel Résidence Odalys Pra Sainte Marie se nachází v lyžařském areálu Forêt Blanche ve Francouzských Alpách. Sjezdovky jsou přímo u hotelu. Restaurace a obchody jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, vyhřívaný bazén s vířivkou, parní lázně, fitness, lyžárna, prádelna a bezplatné venkovní i vnitřní parkoviště, Wi-Fi.

Vybavení pokojů: koupelna, WC, vybavená kuchyňka, skříňka na lyže, Wi-Fi, TV, balkon, dětská postýlka a jídelní židlička na vyžádání.

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: starobylá architektura vesničky Saint-Sorlin-d'Arves, ledovec Pic de l´Etendard, národní parky de Mercantour, des Écrins a de la Vanoise, neobývaná samota Saint Marcellin, Ženevské jezero.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů