Francie od 1 599 Kč
Zobrazit zájezdy

Francouzské Alpy na 8 dní za 3 483 Kč, sleva 44 %

Chamrousse (Les Villages Du Bachat)
za 3 483 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 8. - 15. 12. 2018
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava bez stravy
typ zájezdu lyžařské zájezdy
Zobrazit nabídku
Francouzské Alpy na 8 dní za 3 483 Kč, sleva 44 %

Hotel Résidence Les Valmonts Vaujany se nachází v původně olympijské vesničce Chamrousse ve Francouzských Alpách. Skiareál je vzdálen cca 50 m od ubytování. Restaurace a obchody jsou v pěší vzdálenosti od hotelu. Měna - Euro a CFP frank.

Vybavení objektu: vyhřívaný venkovní bazén, vířivka, sauna, posilovna, restaurace (zde přístup k Wi-Fi), parkoviště a úschovna lyží.

Vybavení apartmánu: koupelna, WC, ložnice, balkon nebo terasa, TV, plně vybavený kuchyňský kout.

Francouzské Alpy jsou považovány za velmi rozmanité pohoří. Na jaře, v létě i na podzim si zde můžete vybrat z mnoha vysokohorských výšlapů i kratších výletů, vykoupat se v nádherných jezerech či horských plesech a v zimní sezóně jsou zde jedna z nejvyhlášenějších lyžařských středisek v Evropě.

Tipy na výlety: Dive Extreme, lyžařský areál Chamrousse, France Aventures Chamrousse, Parc du Chateau de Vizille, Canyon 38, La Maison de la Montagne, Espacegliss, Musee de la Revolution Francaise.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů