Františkovy Lázně od 2 256 Kč
Zobrazit zájezdy

Františkovy Lázně na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 490 Kč!

Františkovy Lázně (Penzion Hortenzie 3*)
za 2 490 Kč
prodejce SlevaDne
termín Od dnes do 30. 4. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená v lázních
Zobrazit nabídku
Františkovy Lázně na 3 dny pro 2 osoby s polopenzí za 2 490 Kč!

Kouzelné kolonády, léčivé prameny a zasloužený odpočinek. Přesně to nabízí Františkovy Lázně!

Cena zahrnuje: ubytování pro 2 osoby na 3 dny, stravování formou polopenze, láhev vína a sladké překvapení na pokoji, vstup na 2 hodiny do vodního světa Aquaforum pro dva, posezení v orientální restauraci pro dva ( čaj, flambované ovoce v medu), zapůjčení trekingových holí, úschovna kol zdarma, parkování na uzavřeném parkovišti a WiFi připojení.

Vybavení pensionu: vstupní hala s recepcí, restaurace, parkoviště, Wi-Fi. Pokoje s vlastním sociálním zařízením, ledničkou a TV.

Tipy na výlety: Aquaforum, rybník Amerika, Karlovarská cyklistezka Ohře, hrad Loket, rozhledny Zámeček a Salinburg, vodní nádrž Skalka a Jesenice.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů