Fuerteventura od 4 194 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní s All Inclusive v 4* hotelu za 14 990 Kč! Sleva 43 %!

Fuerteventura (Hotel SBH Costa Calma Beach Resort)
za 14 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 30. 9. - 7. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s all inclusive
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní s All Inclusive v 4* hotelu za 14 990 Kč! Sleva 43 %!

Čtyřhvězdičkový Hotel SBH Costa Calma Beach Resort se nachází v mírném kopci na okraji oblíbeného letoviska Costa Calma na jednom z Kanárských ostrovů - Fuerteventura. Centrum s četnými obchody, restauracemi a bary cca 10 minut chůze. Hotel se nachází přímo u písečné pláže.

Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a s vlastním sociálním zařízením mají balkón, klimatizaci, minibar a trezor za poplatek.

Stravování je formou All Inclusive - snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V ceně jsou i svačiny a alkoholické a nealkoholické nápoje.

V krásné hotelové zahradě budete mít k dipozici tři bazény. Hotel pořádá pravidelný denní a večerní animační program. Zdarma: fitness, tenis, sauna, jacuzzi, stolní tenis, multifunkční hřiště. Za poplatek: osvětlení tenisových kurtů, masáže, biliár.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 43 %. Využijte tento akční Last Minute!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů