Fuerteventura od 13 138 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 980 Kč!

Fuerteventura (Apartmány Blue Sea Jandía Luz (Ex. Relaxia) 3*)
za 9 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 10. 1. - 17. 1. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 980 Kč!

Apartmány Blue Sea Jandía Luz se nachází na hlavní ulici střediska Jandía na ostrově Fuerteventura. V blízkosti se nachází také původní rybářská vesnička s typickými restauracemi a bary Morro Jable. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení komplexu: vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky zdarma, hřiště, malé fitness.

Vybavení apartmánů: koupelna, WC, obývací pokoj, kuchyňský kout s kávovarem a mikrovlnou troubou, oddělená ložnice, telefon, TV, balkon nebo terasa.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

MarketaV

MarketaV


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů