Fuerteventura od 12 440 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 980 Kč!

Fuerteventura (Apartmány Blue Sea Jandía Luz (Ex. Relaxia) 3*)
za 9 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 10. 1. - 17. 1. 2019
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní s polopenzí za 9 980 Kč!

Apartmány Blue Sea Jandía Luz se nachází na hlavní ulici střediska Jandía na ostrově Fuerteventura. V blízkosti se nachází také původní rybářská vesnička s typickými restauracemi a bary Morro Jable. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 150 m. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení komplexu: vstupní hala s recepcí, trezor za poplatek, restaurace, bar, bazén, bar u bazénu, terasa se slunečníky a lehátky zdarma, hřiště, malé fitness.

Vybavení apartmánů: koupelna, WC, obývací pokoj, kuchyňský kout s kávovarem a mikrovlnou troubou, oddělená ložnice, telefon, TV, balkon nebo terasa.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů