Fuerteventura od 16 200 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní v apartmánu s polopenzí za 13 980 Kč! Sleva 42 %!

Fuerteventura (Oasis Dunas)
za 13 980 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 8. 11. - 15. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava s polopenzí
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní v apartmánu s polopenzí za 13 980 Kč! Sleva 42 %!

Tříhvězdičkový Hotel Oasis Dunas se nachází v klidné části letoviska Corralejo na Kanárském ostrově Fuerteventura. Centrum s četnými nákupními a zábavními možnostmi je vzdáleno 800 m, autobusová zastávka 50 m. Je možnost navštívit aquapark Baku, který je 300 m od hotelu.

V příjemně zařízených apartmánech je koupelna/WC, ventilátor, oddělená ložnice, obývací místnost kombinovaná s kuchyňským koutem, stropní ventilátor, TV/sat. za poplatek, trezor za poplatek, balkon a terasa.

Stravování formou polopenze: snídaně a večeře formou bufetu.

Hotel nabízí tři venkovní bazény s možností vyhřívání. Je zde pravidelný denní a večerní animační program. Zdarma lze využít fitness, tenis (vybavení za poplatek), stolní tenis. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází cca 1 km. Proslulé písečné duny Corralejo jsou 3 km daleko.

  Zájezd je letecky z Prahy, hotel je výborně hodnocený body 4 z 5 a je zde jedinečná sleva 42 %. Využijte tuto akční nabídku!

  Marquette

  Marquette


  Komentáře

  Buďte první, kdo článek okomentuje.

  Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

  Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
   Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů