Fuerteventura od 8 919 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 52 %

Fuerteventura (Surf House Origo Mare)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 11. - 22. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 52 %

Resort Surf House Origo Mare se nachází v oblíbené lokalitě Urbanización Origo Mare na ostrově Fuerteventura. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1 km, další 15 km a jezdí k ní hotelový autobus zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny ve městě Corralejo. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení resortu: 2 restaurace, 4 bary, Wi-Fi, několik bazénů (i vyhřívané), vodní park Crater Park - vstup zdarma, konferenční místnost, několik dětských klubů, herna, služby lékaře, prádelna, supermarket, wellness, animační programy, půjčovna aut a kol, obchody.

Vybavení studií: koupelna, WC, TV, vybavený kuchyňský kout, klimatizace, trezor za poplatek.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

misaaamisa

misaaamisa


Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů