Fuerteventura od 4 194 Kč
Zobrazit zájezdy

Fuerteventura z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 52 %

Fuerteventura (Surf House Origo Mare)
za 9 990 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 11. - 22. 11. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava bez stravy
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Prahy na 8 dní za 9 990 Kč, sleva 52 %

Resort Surf House Origo Mare se nachází v oblíbené lokalitě Urbanización Origo Mare na ostrově Fuerteventura. Pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 1 km, další 15 km a jezdí k ní hotelový autobus zdarma. Restaurace, bary či obchody jsou dostupny ve městě Corralejo. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 24 °C a teploty vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení resortu: 2 restaurace, 4 bary, Wi-Fi, několik bazénů (i vyhřívané), vodní park Crater Park - vstup zdarma, konferenční místnost, několik dětských klubů, herna, služby lékaře, prádelna, supermarket, wellness, animační programy, půjčovna aut a kol, obchody.

Vybavení studií: koupelna, WC, TV, vybavený kuchyňský kout, klimatizace, trezor za poplatek.

Fuerteventura, druhý největší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi a průzračným mořem. Je to pouštní ostrov s údajně nejkrásnějšími plážemi. Můžete si užívat relax na pláži, vyrazit na cyklo výlet nebo si dát do těla při vysokohorském výšlapu. Na Fuerteventuře si vybere vskutku každý.

Tipy na výlety: národní park Dunas de Corralejo s písečnými dunami a sopkou Montaňa Roja, hřeben Gran Valle, vrcholy Pico de Zarza a Fraile, vesnička Cofete, pláž Playa de Sotavento, ostrůvek Lobos, nedotčené pláže na poloostrově Jandía, rybářská vesnička Ajuy, krajkářské město Lajares.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů