Fuerteventura z Vídně na 8 dní v apartmánech s kuchyní za 11 679 Kč! Sleva 41 %!

Fuerteventura (Oasis Dunas)
za 11 679 Kč
prodejce Invia.cz
termín 10. 11. - 17. 11. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava bez stravy
typ zájezdu dovolená u moře
Zobrazit nabídku
Fuerteventura z Vídně na 8 dní v apartmánech s kuchyní za 11 679 Kč! Sleva 41 %!

Tříhvězdičkový Hotel Oasis Dunas se nachází v rozsáhlé tropické zahradě ve vzdálenosti přibližně 800 m od centra střediska Corralejo na jednom z Kanárských ostrovů - Fuerteventura. V městečku jsou obchody, restaurace, kavárny a bary. Písečná pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena asi 1200 m. Autobusová zastávka leží asi 50 m od hotelu. Ve vzdálenosti jen 100 m od komplexu se nachází oblíbený aquapark Baku.Na proslulé písečné pláže v přírodní rezervaci Dunas de Corralejo, vzdálené asi 3 km, je možné využít několikrát denně spojení linkovým autobusem (za poplatek).

Ubytování je v apartmánech s vlastním sociálním zařízením (koupelna a WC). Apartmá jsou tvořena obývací místností kombinovanou s vybaveným kuchyňským koutem a oddělenou ložnicí. K vybavení patří TV, trezor (za poplatek) a balkon nebo terasa. Dětská postýlka je k dispozici na vyžádání (zdarma).

Cena zájezdu je bez stravy. Hosté mají možnost využít bohaté nabídky místních specialit v restauracích v okolí.

Hotel dispozuje dvěma bazény a dětským brouzdalištěm.Za poplatek lze využít tenisové kurty, fitness, hřiště na plážový volejbal a stolní tenis. Za poplatek je i internet.

    Zájezd je letecky z Vídně, hotel je výborně hodnocený body 8,1 a je zde jedinečná sleva 41 %. Využijte tuto akční nabídku!

    Marquette

    Marquette


    Ohlídejte si nové akční nabídky

    Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.