Playa del Inglés od 36 940 Kč
Zobrazit zájezdy

Gran Canaria z Prahy na 12 dní za 12 990 Kč, sleva 52 %

Playa del Inglés (Hotel Beverly Park 3*)
za 12 990 Kč
prodejce TravelPortal.cz
termín 6. - 17. 10. 2018
doprava Letecky z Prahy
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Gran Canaria z Prahy na 12 dní za 12 990 Kč, sleva 52 %

Hotel Beverly Park se nachází v oblíbené lokalitě Playa del Inglés na ostrově Gran Canaria. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 50 m, restaurace, bary, autobusová zastávka či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. Centrum Playa del Inglés leží cca 1,5 km od hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu i vody pohybují kolem příjemných 24 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení hotelu: restaurace, bar, pizzerie/snack bar, společenský sál, místnost s TV, herna, kadeřnický a kosmetický salon, miniklub, hřiště, brouzdaliště, 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), jacuzzi, bar u bazénu, terasa s lehátky a slunečníky zdarma, osušky za poplatek, trezory a Wi-Fi za poplatek.

Vybavení pokoje: koupelna, WC, TV, Wi-Fi za poplatek, telefon, balkon a v některých pokojích je lednice a oddělená ložnice.

Gran Canaria, třetí největší, nejstarší a nejvyšší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, vulkanickou krajinou, na západě téměř nedotčenou divokou přírodu, horami, lesy a hlubokými údolími. Přezdívá se mu „Miniaturní kontinent“, jelikož zde můžete v jeden den prožít všechna roční období.

Tipy na výlety: horský výstup na Pico de Las Nieves nebo Roque Nublo, písečné duny „Malá Sahara“, údolí Fataga, přistav Puerto de Mogán, město Teror, historické památky v hlavním městě Las Palmas, pláže Playa de las Canteras, Playa del Inglés, Playa de San Agustín či Playa de Puerto Rico.

misaaamisa

misaaamisa


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů