Playa del Inglés od 18 100 Kč
Zobrazit zájezdy

Gran Canaria z Vídně na 8 dní za 11 229 Kč

Playa del Inglés (Ifa Buenaventura Hotel 3*)
za 11 229 Kč
prodejce Invia.cz
termín 15. 12. - 22. 12. 2018
doprava Letecky z Vídně
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Gran Canaria z Vídně na 8 dní za 11 229 Kč

Ifa Buenaventura Hotel se nachází v oblíbené lokalitě Playa del Inglés na ostrově Gran Canaria. Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je vzdálena cca 900 m - doprava z hotelu zdarma. Restaurace, bary, autobusová zastávka či obchody jsou dostupny v blízkosti hotelu. V tomto termínu se zde teploty vzduchu pohybují kolem příjemných 23 °C a teplota vody kolem 21 °C. Měna - Euro. Časový posun - 1 hodina. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Vybavení a služby hotelu: 2 restaurace, 3 bary, internetový koutek, 2 venkovní bazény, terasa se slunečníky a lehátky, animační a večerní programy, půjčovna kol, salon krásy, multifunkční hřiště, 3 tenisové kurty, miniklub.

Vybavení pokoje: sociální zařízení, fén, televizor, telefon, minibar, trezor, balkon nebo terasa.

Gran Canaria, třetí největší, nejstarší a nejvyšší ostrov z Kanárských ostrovů, vyznačuje se svými nekonečně dlouhými plážemi, průzračným mořem, vulkanickou krajinou, na západě téměř nedotčenou divokou přírodu, horami, lesy a hlubokými údolími. Přezdívá se mu „Miniaturní kontinent“, jelikož zde můžete v jeden den prožít všechna roční období.

Tipy na výlety: horský výstup na Pico de Las Nieves nebo Roque Nublo, písečné duny „Malá Sahara“, údolí Fataga, přistav Puerto de Mogán, město Teror, historické památky v hlavním městě Las Palmas, pláže Playa de las Canteras, Playa del Inglés, Playa de San Agustín či Playa de Puerto Rico.

misaaamisa

misaaamisa


Hlídací papoušek

Ohlídejte si nové akční nabídky

Stačí pár vteřin a žádné tipy vám neuniknou.


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů