Györ od 1 999 Kč
Zobrazit zájezdy

Győr - pro 2 osoby na 3 dny za 2 999 Kč! Snídaně, vstup do lázní a zapůjčení kol v ceně!

Györ (Achilles Park 3*)
za 2 999 Kč
prodejce Slevotéka.cz
termín Do 30. 11. 2019, dle dostupnosti.
doprava Vlastní z Prahy, z Brna, z Ostravy, z Bratislavy, z Pardubic, z Popradu, ze Sliače, z Drážďan, z Karlových Varů, z Katovic, z Košic, z Vídně, z Budapeště, z Mnichova
strava se snídaní
typ zájezdu pobytové zájezdy
Zobrazit nabídku
Győr - pro 2 osoby na 3 dny za 2 999 Kč! Snídaně, vstup do lázní a zapůjčení kol v ceně!

Ubytování ve velkém areálu s vlastním jezerem a bohatou nabídkou  aktivit. Resort Achilles Park pouhých pár minut jízdy od lázeňského městečka Győr v Maďarsku. Měna - Maďarský forint. Dovolená je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Cena zahrnuje: ubytování v bungalovech, snídaně, 1× celodenní vstupenka do lázní Rába Quelle pro oba, 1× zapůjčení kol na 2 hodiny pro oba, 1× welcome drink.

Vybavení hotelu: recepce, restaurace, terasa, zahrada, venkovní posezení, úschovna zavazadel, půjčovna kol, WiFi.

Vybavení pokoje: vlastní sociální zařízení, TV, minibar.

Maďarsko je známo největším množstvím termální a pramenité vody na světě. Chcete-li během pobytu v lázních i poznávat a cestovat, nabízí se tu mnoho možností v podobě zámků, hradů, muzeí, jezer a cyklo výletů. 

Tipy na výlety: samotné starobylé město Győr, jezero Tisza, Balaton, vodní svět Szigetközu, Pannonhalmská pahorkatina, Benediktinském kostelu svatého Ignáce z Loyoly, vrch Káptalan-domb, Archa úmluvy, náměstí Városház.

MarketaV

MarketaV


Komentáře

Buďte první, kdo článek okomentuje.

Komentáře mohou přidávat pouze přihlášení uživatelé

Přihlaste se nebo si vytvořte profil ve formuláři níže. Stačí napsat Váš komentář a zadat e-mailovou adresu pod kterou se chcete registrovat. Následně Vám pošleme na e-mail potvrzovací odkaz, kterým registraci dokončíte a vložený komentář se zveřejní.
    Odesláním formuláře jsem srozuměn(a) s informacemi o zpracování osobních údajů